reklamı kapat

POPÜLER

Huawei P11

Kamerasıyla fark yarayacak Huawei P11’in çıkış tarihi netleşiyor

Hazırladığı akıllı telefon modelleriyle her zaman öne çıkmayı başaran Huawei, şu sıralar P11 üzerinde de çalışıyor. Gelen bilgiler beklenen modellerden Huawei P11‘in çıkış tarihi netleştiriyor.

Büyük başarıya imza atan P10’ün üzerine gelecek Huawei P11, eğer bir değişiklik olmazsa MWC 2018‘de resmi olarak lanse edilecek. Mart ayında kapılarını aralayacak Mobil Dünya Kongresi’nin yıldızlarından olmaya hazırlanan telefon, Galaxy S9 ile Galaxy S9+‘ın karşısına çıkacak. LG’nin de G7‘yi tanıtması beklenen fuar, görünüşe bakılırsa dolu dolu geçecek. Daha önce duyduğumuz kadarıyla Huawei’nin yeni amiral gemisi arkasında üç lens barındıracak. Bu kombinasyonla tam 40 megapiksel çözünürlükte fotoğraflar çekebilecek telefon, 5 kat hibrit zoom sistemine de sahip olacak. Ön kamerasının 24 megapiksel olacağı belirtilen P11, Leica imzalı optikler üzerine kurulacak. İşlemcisine entegre yapay zeka üzerinden ortama uygun en iyi ayarları yapabilecek telefon, “Pro Night” isimli özel bir moda da sahip olacak. Bu mod sayesinde gece çekimlerini yeni bir seviyeye getirmesi beklenen cihaz, özellikle ışık hassasiyetini oldukça artıracak.

Huawei P11, kamera konusunda üst sınırı belirleyebiliyor

Yeni duyurduğu akıllı telefonu Mate 10 Pro ile kamera konusunda yapabileceklerini gözler önüne seren Huawei, bu açıdan P11 ile oldukça heyacanlandırıyor. MWC 2018’de güçlü rakiplerin karşısına çıkartılacak akıllı telefon, merakla bekleniyor.