reklamı kapat

POPÜLER

Karşınızda dünyada bir ilke imza atan, henüz tanıtılmamış telefon!

Karşınızda dünyada bir ilke imza atan, henüz tanıtılmamış telefon!

Mobil dünyada zaman zaman oldukça ilginç sızıntılar oluyor. Bunlardan en yenisinde dünyada bir ilke imza atan henüz tanıtılmamış telefon modeli karşımıza çıkıyor.

Akıllı telefon pazarındaki bazı sızıntıları gündeme gelmek adına firmaların kendisi yapıyor. Bunlardan birisi daha karşımızda. Bu kasıtlı sızıntının arkasında bu sefer YouTube’un teknoloji odaklı büyük kanallarından Mrwhosetheboss yani Arun Maini yer alıyor. Maini’nin kısa süre önce paylaştığı yukarıda gördüğünüz telefon, söylendiği kadarıyla geniş ekran deliğinde yer alan 44 megapiksellik çiftli selfie kamerasıyla dünyada bir ilke imza atan akıllı telefon. Henüz bu telefonun modeli hakkında bir açıklama bulunmuyor. Hatta bu modeli üreten firma dahi bilinmiyor. Bazı kişiler yukarıdaki cihazın OPPO Find X2 olduğunu iddia ediyor. Ancak daha önceki resmi sızıntılar bunun söz konusu olmadığını gösteriyor. Bu açıdan bu ince çerçeveli cihaz şimdilik gizemini koruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yakında başka bir telefon modeli de dünyada bir ilke imza atan detayla gelecek

O da yeni katlanabilir telefon Samsung Galaxy Z Flip olacak. Bu telefonun ekranı üstünde katlanabilir tarafta ilk defa insan saçı kadar ince esnek cam kullanacak olması yer alıyor. Bu sayede Galaxy Z Flip Galaxy Fold’dan çok ama çok daha premium hissettirecek ve uzun ömürlü olacak deniyor. Bu modelin ayrıca pazarın en uygun fiyatlı katlanabilir modeli olacağı da biliniyor.

İlginizi Çekebilir

Telefonlarda 120 Hz ekranların kullanımı artıyor