reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo Legion 2 Pro

Lenovo Legion 2 Pro için fanı ve tasarımı gösteren fotoğraflar çıktı

Oyun telefonu pazarının önemli seçeneklerinden birisi olacak Lenovo Legion 2 Pro için sızıntılar devam ediyor. Bu sefer fotoğraflar geldi.

Lenovo Legion 2 Pro en son iki adet fan ile soğutulan bir sıvı soğutma sistemine sahip olacak haberiyle büyük ses getirmişti.

Yeni çıkan görsellerde ise bu fanlardan bir tanesi açık şekilde karşımıza çıkıyor. Arkası gerçekten dikkat çekici tasarlanan telefon, yerini alacağı sürüm gibi yatay kullanıma özelleştiriliyor.

Fotoğraflarda telefonun ön yüzü de görünüyor. Burada yine yatay kullanıma yönelik aşırı ince çerçevelerin olmadığı dikkatlerden kaçmıyor. Telefonun selfie kamerası ise yanda yer alıyor ve pop-up yapıyı benimsiyor.

Legion 2 Pro, daha önce ortaya çıktığı kadarıyla 5.500 mAh pile sahip ve 6,92 inç 144 Hz AMOLED ekran üzerine kuruluyor.

En üstte 16 GB RAM + 512 GB depolama ile alınabilecek telefonda, sızıntılara göre 90W hatta daha yüksek bir hızlı kablosuz şarj desteği yer alıyor.

Legion 2 Pro arkasındaki ana kameranın ise 64 megapiksel çözünürlükte olduğu belirtiliyor. Arkada toplam iki farklı kamera görünüyor.

Lenovo Legion 2 Pro oyun telefonu dikkat çekiyor

Ancak telefon Türkiye’de satılmayacak. Daha önce de söylediğimiz gibi maalesef Lenovo telefon modellerini Türkiye pazarına getirmiyor.

Legion 2 Pro için yurt dışı fiyatı ise halen sızdırılmış değil. Ancak rakamın düşük olması kesinlikle beklenmiyor.

İlginizi Çekebilir

Çok yüksek hıza çıkabilen elektrikli scooter