reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

netflix lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon 12. bölüm için hayranlar hedefi 12’den vurdu

Söz konusu Lucifer 5. sezon tahminleri olunca hayranları zorlamak pek mümkün olmuyor. Netflix dizisinin yeni ismini hayranlar tahmin etti.

Advertisement

Popüler Netflix dizisi Lucifer 5. sezon isim tahmin oyununda hayranları zorlayabilmek için gerçekten çaba sarf ediyor. Önce bölüm isimlerinin baş harfleriyle başlayan tahmin oyunu daha sonra rastgele harflerle biraz daha zorlayıcı olmuştu. Ancak hayranları durdurmak pek de mümkün değil. 12. bölüm için Twitter’da verilen ve karışık olduğu düşünülen ipucu hayranlar tarafından kısa sürede doğru çözülmüş gibi görünüyor. Buradaki haberimizde de yazdığımız gibi hayranlar bölümün adının “Daniel Espinoza: Naked and Afraid” olacağı tahmininde bulunmuştu ve yanılmadılar. Bölümün adı gerçekten de bu. Peki bizi nasıl bir bölüm bekliyor?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon için hala net tarih yok

12. bölümü Mike Costa kaleme alıyor. Costa aynı zamanda 5. sezon 3. bölüm olan Diablo’nun da yazar koltuğunda. Lucifer’ın kıdemli yazarlarından olan Costa, Daniel Espinoza odağında hayli eğlenceli bir bölüme imza atacak gibi görünüyor. Ancak Espinoza’nın bu halde kalmasının sebebini şimdilik tahmin edemiyoruz. Öte yandan Lucifer’la bağlantılı olma ihtimali çok yüksek gibi görünüyor…

Bu bölümün yönetmenliğini üstlenen isimse Greg Beeman oluyor. Heroes yapımcılarından Beeman diziye yabancı isimlerden sayılmaz. Geçmişte dizinin 4 bölümünü yönettiğini kaydedelim. 12. bölümün adının açıklanmasıyla beraber final sezonu için şimdi önümüzde sadece açıklanmamış 4 bölüm kaldı. Ancak hala bir tarih yok. Üstelik dizi 8 + 8 olmak üzere iki parçada yayınlanacakken. Bildiğiniz gibi Lucifer 5. sezon, 8 bölümlük ilk kısmı önce yayınlayacak. Daha sonra kısa bir ara vererek son 8 bölümü yayınlayarak hayranlara veda edecek. Netflix ne zaman bir tarih açıklar bilemiyoruz ancak bu gidişle son bölüm isminden sonra açıklanacak gibi duruyor.

İlginizi çekebilir

Ocak 2020 için Netflix’in Türkiye ajandası