reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon 3. bölüm için devam ettirilen oyun

Lucifer 5. sezon çalışmaları devam ederken dizinin 3. bölümü için dizi yaratıcısı Ildy Modrovich’in başlattığı oyunu yazarlar devam ettiriyor.

Netflix kütüphanesinin sevilen yapımı Lucifer 5. sezon çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlk iki bölümün senaryosunu tamamlayan ve hatta çekimlere de çoktan başlayan dizi şimdi hayranlara 3. bölüm ile ilgili yeni bir ipucu veriyor. Bildiğiniz gibi dizi yaratıcısı Ildy Modrovich haftalar önce bir Twitter oyunu başlatmış ve her bir bölüm için hayranlardan isim tahmini yapmasını istemişti. İlk bölümün ismi “Really Sad Devil Guy” olarak açıklanırken ikinci bölümün adı da “Lucifer! Lucifer! Lucifer!” olarak resmileştirildi. Şimdi aynı oyun 3. bölüm için devam ettiriliyor. Ancak bu kez oyunu devam ettiren isim Modrovich değil dizinin senaristlerinin Twitter hesabı oluyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon 3. bölüm ismi yakında açıklanacak

Bu kez karşımızda tek bir kelime bulunuyor. 6 harfli kelimenin baş harfi ise “D” olarak açıklanmış. Hayranların ilk tahmini ise Decker oluyor. Chloe odaklı bir bölüm olabileceğini düşünen hayranlar, Chloe’yi “öldüren” teorileri de uyandırmış durumda. Bu küçük oyunun başlamasıyla beraber yakında üçüncü bölümün adına da kavuşacağımızı söyleyebiliriz. Dizi aynı zamanda isimle beraber üçüncü bölümün senaristini ve yönetmenini de paylaşacak. Dizinin çekimlerinin bu yıl bitmeden tamamlanması bekleniyor. Henüz resmi bir yayın tarihi yok ancak 2020’nin ilk yarısında final sezonuna kavuşacağız gibi. Lucifer 5. sezon toplam 16 bölümle Netflix kütüphanesine ise veda edecek elbette…

İlginizi çekebilir

Netflix’in Ekim 2019 ajandası