reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Marvel stüdyolarından yeni sahneli Avengers Endgame müjdesi

Marvel stüdyoları gişede Avatar’ın rekorunu kırmak için rekabeti bir sonraki aşamaya taşıyor. Yapılan açıklamaya göre Avengers Endgame filminin yeni sahneler olan farklı bir versiyonu vizyona girecek.

Avengers Endgame daha vizyona girmeden önce Avatar’ın rekorunu kırabilecek tek film olarak görünüyordu. Russo kardeşlerin yönettiği film bu noktada beklentileri boşa çıkartmayacak gibi görünüyor. Endgame 2.743 milyar dolar gişe hasılatıyla rekoru kırmaya çok ama yok yakın. Öte yandan James Cameron‘un yönettiği Avatar’ın gişe rekoru. 2.787 milyar dolar. Aradaki fark 44 milyon dolara düşmüş durumda. Fakat 26 Nisan’da vizyona giren Avengers Endgame’in gişe kazancı her hafta daha da düşüyor. Bu da rekoru kırma ihtimalini azaltıyor ya da en azından rekorun kırılacağı sürenin uzamasına neden oluyor. Marvel stüdyoları ise bu probleme şaşırtıcı bir çözüm buldu.

Avengers Endgame müjdesi

Cinemablend‘in haberine göre Avengers Endgame yeni sahnelerle beyaz perde macerasına devam edecek. Açıklama Marvel stüdyolarının başındaki Kevin Feige‘den geldi. Feige “Evet, böyle bir şey yapıyoruz. Daha önce duyurmuş muyduk bilmiyorum. Ne kadar sahne ekleneceğine dair net bir fikrim yok ama önümüzdeki haftadan itibaren başlıyoruz.” sözlerini sarf etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Endgame zaten üç saat oluşuyla alıştığımız Hollywood filmlerinden fazlasıyla uzun. Buna rağmen filmin ekstra sahnelerle beyaz perde macerasına devam etmesinin tek bir sebebi var. Marvel stüdyoları Avatar’la aradaki 44 milyonluk farkın hızla kapanmasını hatta filmin mümkünse 3 milyar dolar gişe hasılatına ulaşmasını amaçlıyor. Bakalım bu istek ne zaman gerçekleşecek.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı