reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 3
Xiaomi Mi Band 3

Merakla beklenen yeni “Xiaomi Mi Band 3” hangi özelliklerle gelecek?

16 Nisan 2018

Biliyorsunuz geçtiğimiz hafta Xiaomi tarafından desteklenen firmanın oyun odaklı akıllı telefon modeli Black Shark lanse edildi. Bu etkinliğe katılan şirket CEO’su da görüldüğü kadarıyla Mi Band 3‘ü takıyordu. Peki merak edilen bu giyilebilir ürün hangi özelliklere sahip olacak? İşte ilk bilgiler;

Xiaomi‘nin en başarılı ürünleri arasında Mi Band 2 yer alıyor. Şirketin global olarak milyonlarca sattığı akıllı bileklik, uygun fiyatı ve yapabildikleriyle çok beğeniliyor. İşte onun yerini alacak model Mi Band 3, şirket CEO’sun kolunda görünmesiyle gündemden düşmüyor. Genel tasarımıyla Mi Band 2’yi oldukça andıran akıllı bileklik, dışa taşan yuvarlak hatlı ekran bölümüyle ayrılıyor. Yine standart olarak silikon kayışı bulunan ürün, boyut olarak da aynı şekilde karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Şimdiye kadar ortaya çıkan detaylara göreyse ürün daha geniş bir OLED ekran barındırıyor. Bu yerini alacağı modele göre olumlu bir gelişme oluştururken, nabız sensörü olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Buna ek olarak GPS ve ivmeölçer ile geleceği söylenen akıllı bileklik, Bluetooth 4.2 desteğini verecek deniyor. IP67 sertifikası beklenen özellikleri arasında bulunan Mi Band 3, titreşim motorunu da güçlendirecek gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 3 çok merak ediliyor

Özellikle ekran konusunda çok daha iyi olması beklenen akıllı bileklik, ilk model kadar popüler olabilecek bir izlenim yaratıyor. Resmi tanıtımın ise CEO’nun kolunda göründüğü için çok yakında olacağı tahmin ediliyor.

İlgili Video

Şirketin en iyi akıllı telefonu