reklamı kapat

POPÜLER

Modanın yeni kralları sahnede! 2017’de Yılın En Güzel Otomobilleri belli oldu

Fransa’nın Paris kentinde düzenlenen etkinlik kapsamında sahiplerini bulan Yılın En Güzel Otomobilleri ödülleri, görsel şölen niteliğinde araçlara ev sahipliği yaptı.

Kadınlar için mücevherler ne ise bazılarımız için de otomobiller aynı şeyi ifade eder. Ve yine aynı otomobiller, sahip oldukları tasarım detaylarıyla kendi içerisinde oluşturdukları “moda” ile içimizde karşısına geçip sadece izleme hissiyatı uyandırır. Otomobil dünyasının Paris Moda Haftası niteliğini taşıyan Festival Automobile International, bahsetmekte olduğumuz bu otomobillerin sahne aldığı ve her geride bırakılan yılın güzelliklerinin taçlandırıldığı bir organizasyon olarak bu yıl 33. kez kapılarını açtı. Satışa sunulan modellerin yanı sıra en iyi konsept projelerin de yer aldığı değerlendirme kapsamında pek çok markanın yeni modelleri kıyasıya bir mücadele verdi. Sözü fazla uzatmadan sizleri detaylı sonuç listesiyle baş başa bırakalım. İşte kazananlar;

Yılın En Güzel Otomobili

1-Alpine A110


2-BMW X2


3-DS7 Crossback


Yılın En güzel Süper Otomobili

McLaren 720S


Yılın En Güzel Konsepti

Mazda Vision Coupe


Yılın En Fütüristik Projesi

Italdesign Airbus Pop.Up


Yılın En Yaratıcı Projesi

Renault Symbioz


Yılın En İyi Kokpit Tasarımı

DS7 Crossback


DS, Renault ve Alpine gibi Fransa merkezli markaların bu yıl ön olana çıktığını gördüğümüz organizasyonda siz de en beğendiğiniz modeli bizlerle yorum olarak paylaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra, eğer geçtiğimiz yıl aklınızda en çok yer edinen ve listede yer almayan bir favoriniz var ise bunu da bizlerle paylaşmaktan kendinizi alıkoymayın.