reklamı kapat

POPÜLER

Sex Education 2. sezon

Netflix’teki Sex Education 2. sezon güncellemesi [Video]

Netflix’in ilgi çeken işlerinden biri olan Sex Education 2. sezon bölümleriyle sonunda geri döndü. Bu bölümlere artık platform üzerinden ulaşabilirsiniz!

Sex Education’ın ilk bölümleri geçtiğimiz sene ekrana gelmiş ve büyük ilgi çekmişti. Aradan geçen bir senenin ardından dizinin konusunu unuttuysanız, sizler için kısa bir özet geçelim. Olaylar büyük oranda lise öğrencileri arasında yaşanıyor. Otis, Maeve ve Eric‘in maceralarını izliyoruz. Yaşıtlarından farklı olan Otis’in annesi cinsellik üzerine uzmanlaşmış bir terapist olmasıyla tanınıyor. Otis de ondan öğrendiklerini kendisiyle aynı okuldaki öğrencilerin sorunlarını çözmek için kullanmaya başlıyor. Maeve yardıma ihtiyacı olan öğrencileri bulurken, Otis akıl verme işini üstleniyor. Fakat bu grup aslında kendini ufak ufak keşfettikleri bir dönemden geçiyor.

Sex Education 2. sezon yayında!

Gençlere hitap eden hikayesiyle dikkat çeken dizinin oyuncu kadrosu da ilgi çekici. Başrolleri Asa Butterfield, Gillian Anderson ve Emma Mackey üstleniyor. Onlara Ncuti Gatwa, Aimee-Lou Wood, Connor Swindells, Kedar Williams-Stirling, Tanya Reynolds, Patricia Allison ve Alistair Petrie gibi oyuncuların eşlik ettiğini görüyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sex Education 2. sezon bölümlerinin yolda olduğunu geçtiğimiz bahar aylarında öğrenmiştik. Ardından ikinci sezonun geliş tarihi 17 Ocak olarak açıklanmıştı. Sonunda hayranların beklediği tarih geldi. Merakla beklenen yeni bölümler yayında. Sezona başlamadan önce bizleri nelerin beklediğini merak ediyorsanız, ikinci sezon için paylaşılan fragmana haberimizin girişinden ulaşabilirsiniz. Türkçe altyazılı fragman bizleri meraklandırırken ilk ipuçlarını da veriyor.