reklamı kapat

POPÜLER

The OA 2. sezon

Netflix’ten The OA 2. sezon müjdesi [Video]

Netflix’in ilgi uyandıran yapımları arasında yer alan The OA 2. sezon bölümleriyle geri dönmeye hazırlanıyor. Yeni bölümlerin ne zaman ekrana geleceği paylaşılan tanıtımla duyuruldu.

The OA ilk sezon bölümleriyle 2016 senesinde izleyici karşısına çıkmış ve farklı tarzıyla dikkat çekmeyi başarmıştı. Ardından uzun bir ara verdi. İkinci sezon için ortalama üç sene beklememiz gerekti. Birinci sezon finalinde Prairie‘nin vurulmasına şahit olmuştuk. İkinci sezon fragmanında onu paralel evrenlerden birinde görüyoruz. Tarihler hala 2016’yı gösteriyor. Fakat bu paralel evrende farklı olan pek çok şey var. Örneğin Barack Obama’nın hiçbir zaman ABD başkanı olmaması… Fragman genel olarak paralel evrenlerin varlığına odaklanıyor. Prairie’nin hayatının burada bambaşka olduğunu öğreniyoruz. Bu paralel evrendeki versiyonu çok zengin bir Rus olmasıyla tanınıyor. Bir de Kingsley Ben-Adir’in hayat verdiği Karim Washington karakteriyle tanışıyoruz. Prairie ile birlikte bu paralel evrendeki önemli gizemlerden birini çözmeye çabalıyorlar. Kaybolan genç Michelle Vu’yu bulmak için çabalıyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uzun zamandır beklediğimiz ikinci sezonda hikayeye Jason Isaacs, Phyllis Smith (The Office), Paz Vega (Spanglish) ve Sharon Van Etten (Twin Peaks) gibi isimler dahil oluyor. The OA 2. sezon bölümleriyle 22 Mart‘ta Netflix’teki yerini alacak. Paylaşılan tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.