reklamı kapat

POPÜLER

PUBG

Özellikle Türkiye’deki oyuncuların beklediği PUBG güncellemesi yayında

Popüler Battle Royale oyunu PUBG 4.3 güncellemesine kavuştu. Mithrain kozmetikleri başta olmak üzere yeni kostümler ve özellikler oyundaki yerini aldı.

PUBG oyuncularının beklediği 4.3 güncellemesi nihayet yayınlandı. Bu güncellemeyle beraber oyuncuları yeni özellikler beklerken, Türkiye’deki oyuncular için de özel bir kozmetik detayı oyundaki yerini alıyor. İlk başta yeni özelliklerden bahsedelim. Silah Ustalığı’ndan sonra oyuna Hayatta Kalma Ustalığı da eklenmiş durumda. Bu yeni sekme sayesinde oyuncular artık oynayışlarındaki gelişimi takip edebiliyor ve hayatta kalma becerilerini burdaki detaylı veriler sayesinde geliştirebiliyor. Oyunda daha iyi performans sergilemek isteyenlere hitap eden yeni sekme, Mastery (Ustalık) başlığı altında yer alıyor. Bunun yanı sıra oyun yeni bir kimlik sistemini daha bünyesine taşıyor. PUBG ID olarak adlandırılan bu sistemle beraber kişisel kimliğinizi oluşturabiliyorsunuz. Hayatta Kalma Ustalığı’nda açılan başarımları da kimliğinize ekleyebiliyorsunuz. Takım arkadaşlarınızın kimliklerini görüntüleyebileceğiniz gibi öldürdüğünüz rakiplerin kimliklerine de bakabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mithrain’e özel PUBG kozmetikleri

Yeni güncellemeyle beraber Cadılar Bayramı kostümleri de oyuncuların beğenisine sunulmuş durumda. Bunun yanı sıra çift namlulu pompalı DBS tüfeği de oyuncuları bekliyor.

Türkiye’deki kullanıcıları bekleyen sürpriz ise kazandığı turnuvalarla adından söz ettiren ve ağırlıklı olarak PUBG yayınları yapan Cem “Mithrain” Karakoç‘a özel hazırlanmış kozmetikler. İlk kez Türkiye’den bir yayıncı için tasarlanan bu kozmetikler de oyun mağazasındaki yerini aldı. Ancak bu kozmetiklerin 15 Ekim’e kadar mağazadan alınabileceğini belirtelim.

İlginizi çekebilir

Call of Duty Mobile tanıtımı