reklamı kapat

POPÜLER

Realme Flash

Realme Flash ve Realme MagDart için video sızıntısı yapıldı [İzle]

Manyetik kablosuz şarj destekli ilk Android telefon Realme Flash ve Realme MagDart üzerinden ilk video sızıntısı yapıldı.

Bilmeyenler için geçtiğimiz hafta Realme MagDart ortaya çıktı. Bu manyetik altyapıya sahip ince bir kablosuz şarj cihazıydı. Oldukça ince görülen yuvarlak gövdeli ürün, Apple MagSafe rakibi olarak gösteriliyor ancak bunun arkası tam olarak doldurulamıyordu.

Daha sonra sürecin arkası dolduruldu çünkü manyetik kablosuz şarj destekli ilk Android telefon modeli Realme Flash karşımıza çıktı. Direkt olarak Apple MagSafe rakibi MagDart sistemiyle yolda olan yukarıda arkasını gördüğünüz Flash, en son MagSafe temelli telefonlardan yüzde 440 kat daha yüksek hızlı şarj sunacak açıklamasıyla gündeme gelmişti

Ancak bu yüksek hız yukarıda ya da aşağıda gördüğünüz şarj cihazlarıyla sunulmayacak. Bu kadar yüksek hızı yukarıdaki videoda yer alan MagDart şarj istasyonu sunacak. Hesaplamalara göre bu ürünle 35W hızlı şarj elde edilecek. Ancak videoda görünen alet 50W hızlı şarja kadar destek verecek.

Yukarıda ve aşağıda gördüğünüz ufak boyutlu şarj cihazları ise yüksek ihtimalle Realme Flash için 15W hızlı şarj getirecek. Ancak bunun henüz kesin olmadığını belirtmek gerekiyor. Her halükarda Realme şarj konusunda büyük bir adım atıyor ve sunulacaklar oldukça merak ediliyor.

Realme, “Flash” ve “MagDart” ile Apple göndermesi yaptı

Realme MagDart destekli Realme Flash için başka bilgiler de var

Snapdragon 888 ve 12GB RAM üzerin kurulduğu açıklanan telefon, 256 GB dahili depolama ile geliyor. Kutusundan Realme UI 2.0 üstü Android 11 ile çıkacak telefonun, ekran delikli standart bir tasarımı bulunuyor.

Kavisli tasarlanan Flash hakkında detayların yakında ortaya çıkması bekleniyor. Model için henüz bir fiyat ya da tanıtım tarihi verilmiş değil.

İlginizi Çekebilir

OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti