reklamı kapat

POPÜLER

Rick and Morty 3. sezon tarihini aksiyon dolu fragmanıyla müjdeliyor [Video]

Sonunda beklediğimiz duyuru geldi. Rick and Morty en karanlık sezonuyla ekranlara dönüyor. Adult Swim’in paylaştığı üçüncü sezon fragmanı, tarihi müjdeliyor.

Rick and Morty hayranları yaklaşık bir buçuk yıldır teoriden teoriye koşarak yeni sezonun yayınlanmasını bekliyordu. 1 Nisan’da canlı yayınla üçüncü sezonun ilk bölümünü yayınlayan Adult Swim, sonunda yeni sezonun tarihini hayranlarla paylaştı. 30 Temmuz‘da ekranlara dönen Rick and Morty, tarihinin en karanlık sezonuyla bizi karşılıyor. Yayınlanan fragman ise başlı başına bir hikaye. Teorisyenlerin heyecanla kare kare inceleme yapmaya başladığını görür gibiyiz.

Yer yer 1 Nisan’da yayınlanan ilk bölümden kareler içeren fragmanda ilk dikkatimizi çeken Mad Max göndermesi oldu. Bitirim ikilimiz Valhalla’ya da ulaşır mı ne dersiniz? Öte yandan bir diğer farklı unsur ise yeni sezonda çok daha güçlü bir Summer’ın, hatta Summer’ların, yer alması. Aksiyona doyacağımız yeni sezonda maceranın en karanlık yılı pek çok galaktik yaratığın da ölümü anlamına geliyor elbette.

3’üncü sezonla beraber bu zamana kadar ortaya atılan teoriler açıklığa kavuşacak mı göreceğiz. O zamana kadar nasıl bekleyeceğini düşünenler için Adult Swim’in tüm seriyi yeni sezona kadar internet sitesi üzerinden yayınladığını da belirtelim. Rick and Morty’yi tekrar tekrar izlemek istiyorsanız buraya tıklamanız yeterli.