reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch ve Galaxy Watch Active 2

Samsung Galaxy Watch ve Galaxy Watch Active akıllı saat sahiplerine güzel haber

Samsung Galaxy Watch ve Galaxy Watch Active akıllı saat sahiplerine Samsung Galaxy Watch Active 2 üstünden güzel bir güncelleme haberi geldi.

Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat, firmanın bu alandaki en son ve gelişmiş modeli konumunda. İşte bu saat için sunulan bazı önemli özellikler, yakında çıkacak güncelleme ile Galaxy Watch ve Galaxy Watch Active modellerine de geliyor. Burada dokunmatik çerçeveye özel yeni arayüz, yeni Samsung Sağlık özellikleri, ekstra Bixby imkanları ve daha özelleştirilebilir saat arayüzleri sunuluyor. Yeni güncelleme ile çok daha kullanışlı hale gelen firmanın akıllı saatleri, şirketin geriye doğru verdiği güzel destek ile halen alınabilir modeller olarak kalmayı sürüdürüyor. Türkiye’de de büyük bir kitleye ulaşan saatlerin, yeni güncelleme ile daha akıcı hale geldiği de söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Watch Active 2 akıllı saat için kısa bir özet geçersek

40 mm ile 44 mm olmak üzere iki farklı boyutta tasarlanan saatin, WiFi ve LTE olmak üzere iki farklı versiyonu bulunuyor. WiFi versiyonunda 247 mAh, LTE versiyonunda ise 340 mAh pil yer alıyor. Akıllı saat, 40 mm boyutta 1,2 inç 360×360 piksel Super AMOLED ekran, 44 mm boyutta ise 1,4 inç 360×360 piksel Super AMOLED ekran taşıyor.  Tizen OS üzerine kurulan Watch Active 2, gücünü çift çekirdekli Exynos 9110 işlemciden alıyor. LTE modele 1,5 GB, normale ise 768 MB RAM koyan firma, ortak olarak 4 GB dahili depolama sunuyor. Akıllı saatte  sevindirici şekilde bir EKG sensörü de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

En büyük rakip Apple Watch Series 5 tanıtımı