reklamı kapat

POPÜLER

Holmes and Watson

Son yılların en kötü filmi: Holmes and Watson

Sherlock Holmes ve John Watson hem sinemanın hem de televizyonun en sevilen karakterlerinden. Buna rağmen Holmes And Watson son yılların en kötü filmlerinden biri olmayı başarıyor.

Aslına bakarsanız Sherlock Holmes’ün en fazla uyarlanan kurgusal karakter olduğunu söylememize bile gerek yok. Karakterin o kadar farklı versiyonu var ki, onu sadece bir oyuncuyla özdeşleştirmek mümkün değil. Yönetmenliğini Etan Cohen‘in üstlendiği Holmes & Watson ise alıştığımız hikayeye eğlenceli bir hava katma amacıyla yola çıkmıştı. Filmin başrollerini Will Ferrell, John C. Reilly ve Ralph Fiennes üstleniyor. Adam McKay’in Step Brothers filmiyle adından söz ettiren Will Ferrell ve John C. Reilly efsanevi ikiliyi canlandırıyor. Fakat ortaya çıkan sonuç o kadar kötü ki, izleyiciler Holmes and Watson’ı son yılların en kötü filmi olarak adlandırıyor. Durumu özetlemek adına birkaç izleyici yorumu paylaşmak gerekirse pek çok örnek bulmak mümkün. Bunlardan bazıları şöyle:

“Hayatımda hiçbir filmi yarıda bırakıp çıkmadım fakat Holmes and Watson’a 30 dakika dayanabilim. Will Ferrell ve John C. Reilly bir daha asla birlikte çalışmamalı.”

“Paranızı cebimizde tutmanıza yardımcı olacak bir öneri: Holmes and Watson filmine gitmeyin. İnanılmaz kötü. Salonun yarısı filmin ortasında çıktı. Will Ferrell’e bayılıyorum fakat bu onun en kötü işlerinden biri.” 

“Holmes and Watson tam bir facia. 40 dakika sonra tüm aile üyelerim uyuyakalmıştı. Onları uyandırıp filmin ortasında çıktık. Muhtemelen Ishtar’dan en kötü film unvanını devralacak. Zamanınızı ve paranızı harcamayın.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu yorumların abartı olduğunu düşünüyor olabilirsiniz fakat birkaç gün önce vizyona giren filmin IMDb puanı da 3.6. Yorumlar doğrultusunda bu puanın daha da düşmesi muhtemel.

İlginizi çekebilir

Sherlock 4. Sezon Tanıtımı