reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man 3

Spider-Man 3 hakkında paylaşılan ilk ipucu

Marvel ve Sony ortaklığında çekileceği açıklanan Spider-Man 3 hakkında ilk ipucu ortaya çıktı diyebiliriz. Filmin yapımcısı tarafından yapılan açıklama bizleri bekleyen sürprize işaret ediyor.

Daha kısa süre öncesine kadar Örümcek Adam serisinin üçüncü filmini izleyeceğimiz bile kesin değildi. Fakat iki stüdyonun anlaşmasının ardından Spider-Man 3’ün kesinlik kazandığını söyleyebiliyoruz. Dolayısıyla kahramanımızın son solo filminin konusunun ne olacağı, karşımıza hangi kötünün çıkacağı ve Peter Parker’ın kimliğinin açığa çıkmasının nasıl toparlanacağı fazlasıyla merak ediliyor. Bu konuda aranan ipucu Spider-Man Far From Home filminin Blu-ray ekstralarında yer alıyor. Far From Home’un yapımcılarından Amy Pascal geleceğe dair planları şöyle özetliyor: “Şimdiye kadar Örümcek Adam’ın mücadele verdiği kötülerin hepsi Sinister Six ile bağlantılıydı. Bu da ileride Sinister Six ile bağlantılı bir şeylere görme ihtimalimize işaret ediyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man 3 planları değişmedi

Amy Pascal böyle bir açıklama yapmadan önce de Spider-Man 3’ün kötüsünün Sinister Six olabileceği düşünülüyordu. Yapımcının dile getirdiği detay izleyiciler tarafından çoktan fark edilmişti. Fakat onun çıkıp bu konuda açıklama yapması Sinister Six tahminlerinin doğru olduğunu gösteriyor. Üstelik bu ipucunun Spider-Man Far From Home filminin Blu-ray ekstralarında yer alıyor olması planların en baştan beri aynı olduğunu gösteriyor. Yani Marvel ve Sony stüdyoları arasında yaşanan anlaşmazlık önceki planları değiştirmedi diyebiliriz.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı