reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home çok eleştirilen posterleriyle karşımızda

Yakında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Spider-Man Far From Home posterleriyle boy gösteriyor. Fakat bu posterler şimdiden çok eleştirildi.

Far From Home filmi hemen Avengers Endgame‘in ardından gelmesi sebebiyle fazlasıyla merak ediliyor. Özellikle beş senedir ortada olmayan insanların aniden yaşama dönmesinin ardından dünyanın nasıl bir halde olduğunu görmek istiyoruz. Bunun yanı sıra veda ettiğimiz veya emekli oluşuna şahit olduğumuz kahramanların ardından Marvel Sinematik Evreni‘nin nasıl şekilleneceğine dair ilk ipuçları Far From Home sayesinde ortaya çıkacak. Bu sebeple yakından takip edilen film için yeni posterler paylaşıldı. Fakat bu posterler o kadar kötü bir tasarıma sahip ki, eleştiri oklarının hedefine dönüşmesi uzun sürmedi.

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home poster eleştirileri

Karakter posterleri her zamanki gibi. Onlardan yana herhangi bir problem yok. Fakat asıl poster fazlasıyla dikkat çekici. Merkezinde Örümcek Adam’ı gördüğümüz posterde ona Mysterio ve Nick Fury eşlik ediyor. Posterin eleştirilen iki yanı bulunuyor. İlki tasarımın çok demode olması. Hollywood’un eski romantik komedi filmlerine hazırlanmış gibi bir havaya sahip olan bu poster Spider-Man’in temsil ettiği o genç enerjiden çok uzak. Diğer eleştirilen nokta ise diğer karakterlerin en az Örümcek Adam kadar önemli gösterilerek Tom Holland’ı dolayısıyla da karakterini gölgede bırakması. Kahramanımız ilk filmde de bir nevi Iron Man’in gölgesinde kalıyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Jon Watts’ın üstlendiği Spider-Man Far From Home filmi 2 Temmuz‘da vizyona giriyor olacak. Eleştirilen bu posterlerin ardından filmin izleyicilerde nasıl bir etki bırakacağı büyük merak konusu.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın ilk Avengers Endgame sahnesi