reklamı kapat

POPÜLER

TAG Heuer Connected incelemesi

tag-heuer-connected-04

DONANIM VE PERFORMANS

TAG Heuer, Google ve Intel iş birliğiyle geliştirilen TAG Heuer Connected, gücünü 1,6 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Intel işlemciden, 1 GB RAM’den ve 410 mAh kapasiteli pilden alıyor. TAG Heuer Connected’de 4 GB’lık bir hafıza bulunuyor. Intel’in işlemcisi görevini hakkıyla yerine getiriyor. Sesle kontrol, dokunma veya jestlerde herhangi bir gecikme veya performans sorunuyla karşılaşmadığımızı söyleyebiliriz.

AndroId Wear işletim sistemiyle çalışan TAG Heuer Connected ekran üzerindeki deneyim değerlendirildiğinde açıkcası diğer tüm AndroId Wear’la çalışan akıllı saatlerle aynı işi yapıyor.

Daha fazlasını beklemek haksızlık olur. Bunun avantajı kusursuz ve akıcı bir deneyim sunması. Dezavantajı ise diğer saatlerle aynılık hissi yarattığı için uygun fiyatlı rakiplerine kıyasla öne çıkacak bir özelliğe sahip olmaması. Yani kullanımda size kendinizi özel hissettirecek arayüzler ve saat özel geliştirilmiş uygulamalar dışında herhangi bir artı özellik sunmuyor. Üzerinde hoparlörü bulunmayan cihazla Apple Watch’ta olduğu gibi telefon görüşmesi yapmak maalesef mümkün değil.

tag-heuer-connected-05
TAG Heuer 410 mAh’lık piliyle tam günlük pil performansı vadediyor ve 1,5 inçlik yuvarlak ekranına karşın sözünün arkasında da rahatlıkla duruyor. Her an açık ekranı olmasına rağmen bir günü, hatta belki biraz daha fazlasını çok rahat tamamlıyor. TAG Heuer Connected’in pilinden oldukça memnun kaldığımızı söyleyebiliriz.