reklamı kapat

POPÜLER

2019 Mercedes G-Serisi

Tanıtım öncesi beklenmedik sızıntı; işte 2019 Mercedes G-Serisi’nin merak edilen dış tasarım detayları

Bu ayın ortasında tanıtılacak olan 2019 Mercedes G-Serisi’nin ortaya çıkan sızıntı görselleri, dış tasarımla ilgili tüm detayları ortaya çıkartıyor.

Mercedes-Benz’in 2019 model yıllı G-Serisi için paylaştığı resmi bilgiler doğrultusunda yaklaşık bir saat önce sizlerle değerlendirdiğimiz detaylar tazeliğini korurken, beklenmedik bir sızıntı bir anda ortalığın hareketlenmesine neden oldu. Yaklaşık on gün sonra Detroit Otomobil Fuarı‘nda tanıtılması beklenen yeni modelin bu zamana kadar sürekli kamuflajlı olarak görüntülenen dış tasarım detaylarını neredeyse tamamen ortaya çıkartan bu sızıntı, geriye kalan ve merak edilen son parçalardan birisini daha ortaya çıkarmış oldu. Hollanda merkezli AutoWeek tarafından servis edilen görsellerde beklendiği gibi ufak çaplı makyaj operasyonu geçiren 2019 Mercedes G-Serisi, yerini aldığıyla büyük oranda benzerlik göstermeye devam ediyor.

Beklenen değişimler

İlk bakıldığında ön bölümde fark edilebilir en büyük değişimi ışıklandırma grubunda olan G-Serisi’nde ızgara ve tamponda da ufak çapta oynamalar göze çarpıyor diyebiliriz. Mercedes’in ufak bir logo güncellemesine de gittiği aracın bu bölümü aynı zamanda eklenen elektronik asistanların temel donanımı olan radar ve sensörlere ev sahipliği yapıyor. Dış bölümünde bizleri çok fazla heyecanlandırmayan güncellemelerin yapıldığı G-Serisi’nde en büyük değişimin kokpit ve hacmi artırılan iç yaşam alanında olduğunu bir kez daha altını çizerek hatırlatmakta fayda var. Motor seçenekleri ve diğer tüm yenilikleriyle 15 Ocak’ta tanıtılacak olan G-Serisi ile ilgili düşüncelerinizi bize yorum olarak iletebilirsiniz.