reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Mercedes S-Serisi

Yeni Mercedes S-Serisi bu kez videolu sızıntı ile gündemde [İzle]

Saatler öncesinde karşımıza çıkan büyük sızıntıyla gündeme oturan yeni Mercedes S-Serisi için şimdi de detayları gösteren bir video ortaya çıktı.

Yeni Mercedes S-Serisi uzun süren geliştirme sürecinin ardından ilk olarak geride bıraktığımız gün karşımıza çıktı. Bir sosyal medya hesabı tarafından servis edilen görüntüler, kısa sürede tüm dünyada yankı buldu. LOG okuyucularının da ilgi gösterdiği bu gelişmeler şu sıralar adeta bir iplik söküğü gibi açılmaya devam ediyor. S-Serisi bugün de ortaya çıkan video sızıntısı üzerinden karşımızda.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Mercedes S-Serisi daha modern bir yapıya sahip olacak

2020’nin ilk günlerinde de benzer bir şekilde gündeme gelen S-Serisi’nin kokpitinde de gerek ön gerekse arka bölümleriyle boy gösteriyor. Araçta kullanılan gösterge paneli iki parçalı bir görünürken klima menfezlerinde de revizyonlar dikkat çekiyor. Bunun dışında meraklılarının ilk dikkatini çekecek şey ise konsoldaki düğme sayısındaki sadeleşme. MRA II platformu üzerine geliştirilen S-Serisi, elektronik destek paketleriyle birlikte 3. seviye otonom sürüş dinamiklerine sahip olacak. Kaputun altında ise en büyük belirsizlik V12 için devam ediyor. Bu jenerasyonda on iki silindire yer vermeme durumu olan Mercedes, mild-hybrid ve şarj edilebilir dinamikli daha kompakt motorlara yer verecek. 2021 model yılıyla tanıtılması beklenen S-Serisi’nin eylül ayında Avrupa’da piyasaya sürüleceğine inanılıyor. Gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

Video

İLGİLİ HABERLER