reklamı kapat

POPÜLER

Mercedes S-Serisi

Yeni Mercedes S-Serisi kamuflajsız ilk sızıntısıyla gündemde

Tanıtımı için hala bekleyiş sürecimizin devam ettiği yeni nesil Mercedes S-Serisi için ortaya çıkan sızıntı görselinde tasarım değişimlerini görebiliyoruz.

Uzun süredir devam eden geliştirme ve test sürecinde kamuflajlı olarak pek çok kez kameralara yakalanan yeni Mercedes S-Serisi için artık tanıtım hamleleri bekleniyor. Bağımsız tasarımcılar tarafından render çalışmalarıyla da sahip olacağı tasarım üzerinde yorumların yapıldığı amiral gemisi bugün ise detaylı olarak nitelendirebileceğimiz ilk sızıntısıyla dünya gündemindeki yerini aldı. Bir Instagram hesabı tarafından paylaşılan ve tek karelik fotoğraf, beklediğimiz değişimlerin ne denli etkili yönde olacağını tartışmalar ortadan kaldıracak şekilde ortadan kaldırıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mercedes S-Serisi üzerindeki motor dinamikleri de merak ediliyor

Daha çok ön bölüm hakkında fikir veren fotoğrafta yeni S-Serisi’nde ızgara ve ışıklandırma gruplarındaki güncelleme kolaylıkla ayırt edilebiliyor. Buna ek olarak krom parçaların fazlalılığı ve yeni ayna yapısı da yine dikkat çekenler detaylar arasında. 2021 model yılıyla tanıtılması beklenilen yeni S-Serisi’nin teknik özellikleri de şu an resmiyet kazanmayanlar arasında. On iki silindirli motor seçeneğinin sunulup sunulmayacağı hala belirsizliğini korurken, 3.0 litrelik sıralı altı silindir makinenin şu aşamada daha ön planda olduğunu söylemek mümkün. Yaklaşık 360 beygir güç üreten bu motorun bir üst noktasında ise twin-turbo ve elektrik desteğiyle 485 beygir güç üreten 4.0 litrelik V8‘i görmeyi bekliyoruz. Mercedes S-Serisi ile ilhili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Mercedes GLB

İLGİLİ HABERLER