reklamı kapat

POPÜLER

The Invisible Man

The Invisible Man filminin nefes kesen tanıtımı [Video]

Başrolünde Elisabeth Moss’un yer aldığı The Invisible Man filmi Super Bowl tanıtımıyla karşımıza çıkıyor. Filmin hikayesi dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

The Invisible Man’in isminden de anlayabileceğiniz üzere bu yapım 1933 senesinde vizyona giren aynı isimli klasik filmi yeniden beyaz perdeye aktarıyor. Fakat özünde her iki filmde H. G. Wells’in kaleme aldığı aynı adlı romana dayanıyor. Yeni versiyonun başrollerini Elisabeth Moss, Oliver Jackson-Cohen, Storm Reid, Harriet Dyer ve Aldis Hodge gibi isimler üstleniyor. Senaryoda ise ciddi bir değişiklik yapıldığını görüyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Invisible Man filminin konusu

Elizabeth Moss filmde Cecilia Kass karakterine hayat veriyor. Cecilia çok varlıklı ve zeki olan ancak kendisine fiziksel ve psikolojik şiddet uygulayan erkek arkadaşından uzaklaşmaya çalışıyor. Gecenin bir yarısı kaçarak kız kardeşinden yardım alıyor. Bir süre sonra da sorunlu sevgilisinin intihar edip servetini kendisine bıraktığını öğreniyor. Fakat bu ölümün gerçek olmadığına inanıyor. Zamanla kimsenin göremediği biri tarafından rahatsız edilmeye başlıyor. Olanları anlattığında kimseye inandıramasa da eski sevgilisinin kendisini bir şekilde görünmez hale getirdiğini düşünüyor. Etrafındakiler ise onun akıl sağlığından şüphe duymaya başlıyor. Bilim adamı olan eski sevgilisinin kendini bir şekilde görünmez hale soktuğunu nasıl kanıtlayacağını bulmaya çabalıyor.

Türkçe ismi Görünmez Adam olan filmin yönetmenliğini Leigh Whannell üstleniyor. Gerilim dolu bu yapımın Türkiye’deki vizyon tarihi 28 Şubat. Paylaşılan tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.