reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead

The Walking Dead 8. sezon 8. bölüm “How It’s Gotta Be” tanıtım filmi [Video]

The Walking Dead sekizinci sezon başladığından beri hem iyi hem de kötü denebilecek bölümlerle karşımıza çıktı. Şimdi ise sırada sezon ortası finali var. Aksiyona doymayı beklediğimiz How It’s Gotta Be isimli bölümden ilk tanıtım gün yüzüne çıktı.

Bildiğiniz gibi geçen sene temeli atılan büyük mücadele bu sezonda başladı. Liderlikten giderek uzaklaştığını hissetmeye başladığımız Rick bir kez daha ipleri eline aldı. Kingdom, Hilltop ve Alexandria’dakileri bir araya getirerek Negan‘a karşı mücadeleye girişti. Şimdiye kadar parça parça pek çok ufak mücadele seyrettik. Sezon arası finalinin özetine bakılırsa işte bu mücadeleler sonunda bir araya gelecek ve beklediğimiz asıl savaş başlayacak. Dolayısıyla sevdiğimiz karakterlerden bazılarına veda etmemiz fazlasıyla mümkün. Fragmana baktığımızda ise öne çıkan karakter Carl oluyor. Onu bekleyen kader ise bu bölümde belli olacak.

Uzun ara başlıyor

The Walking Dead 8. sezon 8. bölüm ile 10 Aralık‘ta izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Büyük savaşa sahne olan sekizinci sezon bölümleri Amerika yayınından 24 saat sonra FX’te ekrana geliyor. Dizi bu aksiyon dolu bölümün ardından sezona ara veriyor. Yeni bölümlerin ise şubat ayından itibaren yayınlanması bekleniyor. Time for After isimli bölümün tanıtımını haberimizin sonunda bulabilirsiniz.

VİDEO

https://www.youtube.com/watch?v=CnQJVhH0AL8