reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead: Rick Grimes’ın yıllar içindeki “değişimine” şahit olun [Video]

03 Ağustos 2017

Yakında sekizinci sezonuyla ekrana dönmeye hazırlanan The Walking Dead oldukça uzun süredir yayında. Aradan geçen zaman karakterlerin ciddi değişimler yaşamasına neden oldu. Üstelik bu değişim sadece görüntüyle sınırlı kalmadı, karakterlerine de etki etti.

Infinitex isimli YouTube kanalında paylaşılan video yedi sezon boyunca Rick Grimes‘ın nasıl değiştiğini gözler önüne seriyor. Türkçe ismi “Rick Grimes’ın dönüşümü” olan video yaklaşık 11 dakika uzunluğunda. Tahmin edebileceğiniz gibi her şey Rick’in hastane yatağında uyanması ve zombi kıyametinin yaşandığını fark etmesiyle başlıyor. O dönemde oldukça toy bir havası olan kahramanımızın istediği tek bir şey var: Karısı ve oğlunu bulmak. Bunun için uzun süre mücadele veriyor ve sonunda sevdiklerine kavuşmayı başarıyor. Elbette bu süreçte kendisine yeni bir aile edinmiş oluyor. Zamanla bu kalabalık grubun liderine dönüşen Rick başlangıçta insanları öldürmemeyi tercih ediyor. Daryl‘ın hareketine “Yaşayanları öldürmeyiz” şeklinde tepki veriyor. Fakat yaşadıkları onu değiştiriyor. İnsanların sandığı kadar masum olmadığını anlıyor. Kıyamet koşulları onu daha katı bir adama dönüştürüyor. Ailesi gibi gördüğü grubu korumak ve hayatta kalabilmek için ihtiyaç duyulan her şeyi yapabilecek bir hale bürünüyor. Bu da sekiz sezondur yaşıyor olmasının en önemli nedeni oluyor.

Rick Grimes’a adanan bu The Walking Dead videosunu hemen aşağıda bulabilirsiniz. Kahramanımızın değişimine haberimizin girişindeki galeriye göz gezdirerek de şahit olabilirsiniz.

VİDEO