reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 9. sezon

The Walking Dead’in 9. sezonunda kan kaybı

23 Şubat 2018

The Walking Dead‘in dokuzuncu sezonuyla ekrana döneceği bir süre önce kesinlik kazandı ve bu gelişme dizinin hayranlarını fazlasıyla sevindirdi. Ancak her şey güllük gülistanlık gitmiyor. Sözleşmesi son bulan oyuncular yeni sezonun kan kaybıyla başlayacağına işaret ediyor.

Hatırlarsanız Lauren Cohan‘ın sözleşmesinin son bulduğunu ve dokuzuncu sezon için görüşmelerin başladığını duyurmuştuk. O dönemde de oyuncunun pek çok yeni dizi projesi için başrol teklifi aldığı söyleniyordu. Dolayısıyla rolü büyüdükçe elde edeceği kazanç da artıyordu. Buna rağmen The Walking Dead ile yola devam etmek isteyen oyuncu görüşmelere başlamıştı. Aldığı teklif ise Andrew Lincoln ve Norman Reedus‘un kazancının çok altında kalmıştı. Buna rağmen dizinin yapımcıları görüşmelerin olumlu sonuçlanacağına inanıyordu. Son gelişmelere bakıldığında olaya yanlış bir açıdan baktıkları anlaşılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni dizi için imza attı

Lauren Cohan gelecek sezon ABC’de yayınlanacak Whiskey Cavalier‘in kadın başrolü olmayı kabul etti. Drama ve komedi karışımı olduğu ifade edilen yapımda Frankie karakterine hayat verecek. Whiskey Cavalier‘in ABC’den ilk bölüm onayı almaması ihtimali de bulunuyor. Fakat Cohan’ın attığı bu imzayla birlikte The Walking Dead‘den ayrılık süreci de başlamış gibi görünüyor. Elbette oyuncunun her iki dizide birden rol alması mümkün. Fakat bunun için Maggie’nin senaryodaki yerinin fazlasıyla azaltılması gerekiyor. Öte yandan Lauren Cohan’ın böyle bir tempoyu göze alıp almadığı da henüz belli değil. Özetle öyle ya da böyle Maggie‘ye veda sürecimizin başladığını söylemek mümkün.

İlginizi çekebilir

YORUMLAR