reklamı kapat

POPÜLER

flipchat tiktok

TikTok kurucusundan uzun zamandır beklenen yeni uygulama: Flipchat

Apple App Store verilerine göre en çok indirilen iPhone uygulamaları arasında ilk sırayı son 5 çeyrektir koruyan TikTok, sadece 2019 yılı ilk çeyrekte 33 milyon indirilerek yerini sağlamlaştırdı. TikTok kurucusundan bu başarılı uygulamanın ardından yeni bir uygulama müjdesi geldi. İşte FlipChat!

TikTok uygulamasının sahibi ByteDance imzasını taşıyan uzun zamandır beklenen sohbet uygulaması Feiliao (飞聊) namıdiğer Flipchat ortaya çıktı. Çin’de geliştirilen sesli ve yazılı mesajlaşmaya yarayan bir mesaj servis olan WeChat‘e rakip olacağı düşünülen Flipchat‘in daha niş bir kitleye hitap ettiği belirtiliyor. İki uygulamayla neler yapılabildiğine bakacak olursak, WeChat, ödemeleri, araba servisleri, yiyecek dağıtımını ve diğer işlemleri kolaylaştıran bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Yeni uygulama ise ilgi alanına dayalı bir sosyal uygulama olarak tanımlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FlipChat, TikTok uygulamasından farklı

Burada, sohbetlerin ve görüntülü aramaların bilindik özellikleriye karşılaşabiliyorsunuz. Bunun yanında FlipChat üzerinden yeni arkadaşlar bulabilir veya uygulamayı sosyal medya aracı olarak paylaşım yapmak için de kullanabilirsiniz. Uygulama şu an için sadece Çin’de kullanılabiliyor. Bakalım ByteDance, TikTok ile yakaladığı büyük başarıyı yeni uygulamasıyla da yakalayabilecek mi?

İlginizi çekebilir

Apple’dan Android kullanıcılarını hedef alan reklam