reklamı kapat

POPÜLER

Toyota

Toyota Yaris merkezli yeni SUV için ilk resmi detaylar paylaşıldı

Dört tekerlekten çekiş sistemine sahip olacağı ilk kez görülen Toyota Yaris merkezli yeni SUV, tasarımıyla da ailenin diğer üyelerinden ayrılabilir.

Tamamen yenilediği Yaris ile büyük bir ilgi toplamayı başaram Toyota, ürün gamına yepyeni bir isim katacağının sinyallerini bir süredir veriyor. Kompakt SUV sınıfında olacağını bildiğimiz modelle ilgili bir süredir devam eden gelişmeler nihayet resmi kanattan da karşımıza çıkmaya başladı. C-HR’ın altında konumlanacak olan modeli yeni Yaris‘in altyapısı üzerine geliştirecek olan Japon üretici, tanıtım öncesinde ilk ipucunu da göndermeye başlıyor. Hibrit rozetini ve stop tasarımı üzerinden gelmeye başlayan detaylar için önümüzde çok fazla bekleme zamanı da olmayacak.

Toyota, Cenevre’de tüm iddiasını ortaya koymaya hazırlanıyor

Cenevre Otomobil Fuarı‘nda tanıtılacak olan ailenin bu yeni üyesi için henüz isim konusu da netlik kazanmış değil. Elektrik motor desteğiyle sınıfında fark yaratmaya hazırlanan aracın opsiyonel olarak dört tekerlekten çekişli olarak satışa sunulacak olması da var olan beklentileri iyice artırıyor. Slim-LED tasarımlı stoplarıyla da ürün gamında farklı bir karakter aralığına konumlanacak modelle ilgili son gelişmeler LOG.com.tr’de olacak. 3 Mart’ta düzenlenecek tanıtım etkinliği öncesinde tasarımıyla ilgili daha net parçaları da görmeyi beklediğimizi belirtmeden geçmeyelim. Toyota, yeni Yaris başta olmak üzer birçok yeni modelini Cenevre’ye getirerek gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor.

İlgili video

Toyota Supra ile “Fıstık”ın amansız mücadelesine konuk olun