reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 4 yarışma
Xiaomi Mi Band 4 yarışma
Xiaomi Mi Band 4 yarışma
Xiaomi Mi Band 4 yarışma
Xiaomi Mi Band 4 yarışma
Xiaomi Mi Band 4 yarışma

Ücretsiz Xiaomi Mi Band 4 kazanabileceğiniz resmi yarışma

Tüm dünyada büyük ses getiren akıllı bileklik modeli Xiaomi Mi Band 4 için firma tarafından güzel bir yarışma hazırlandı.

Türkiye’de şu an 250 TL seviyesinde satılan akıllı bileklik Xiaomi Mi Band 4, oldukça büyük ilgi görüyor. Kullanıcıların genel olarak çok beğendiği ürün için firma güzel bir tasarım yarışması hazırladı. Bu yarışma kapsamında kişilerin Mi Band 4 için duvar kağıdı hazırlaması isteniyor. Başvurularının 2 Ağustos tarihine kadar devam edeceği açıklanan “#DesignWithMi” yarışması için duvar kağıtları, buradan ulaşabileceğiniz üç farklı şablon üzerinde hazırlanabiliyor. Kazananların ücretsiz Mi Band 4 kazanacakları yarışma, yaratıcı kişileri sevindiriyor. Kazanan duvar kağıdının Xiaomi Global Yaratıcı Takım Lideri @Wei ile Mi Community adminleri tarafından belirleneceği söyleniyor. Kazananların ise 14 Ağustos tarihinde açıklanacağı belirtiliyor. Herkese açık yarışmanın tüm detayları burada yer alıyor.

Xiaomi Mi Band 4 yarışma
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 4 hakkında bilinmesi gerekenler şöyle

Model farkını görebileceğiniz üzere bünyesinde yer alan 0,95 inç 120×240 piksel renkli AMOLED ekran ile koyuyor. Her alanda aktivite takibi yapabilen ve nabız ölçümü gerçekleştirebilen bileklik, içinde eskiye nazaran daha gelişmiş bir sensör altyapısı taşıyor. 50 metre su altında sorunsuz olarak inebilen Mi Band 4, firmanın dijital asistanı Xiao AI desteğini beraberinde getiriyor. Akıllı telefonlar ile Bluetooth 5.0 teknolojisi üzerinden haberleşen Mi Band 4, tek şarjla 20 gün boyunca görev yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın ekran altı kamera teknolojisi