reklamı kapat

POPÜLER

batman

Yeni Batman filmini bekleyenlere üzücü haber

Yeni Batman filmini bekliyorsanız size üzücü bir haberimiz var. Warner Bros., merakla beklenen yeni Batman filminin vizyon tarihini değiştirdiğini duyurdu.

Diğer DC Comics filmlerin de vizyon tarihini değiştiren Warner Bros., 25 Haziran 2021’de izleyicilerle buluşması beklenen  filmin 1 Ekim 2021’de vizyona gireceğini açıkladı. Warner Bros.’un bu kararı tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sebebiyle aldığını da söylemek mümkün. Yeni Flash filminin vizyon tarihini de değiştiren Warner Bros., filmin 3 Haziran 2022’de yayınlanacağını belirtti. Başrolde Zachary Levi’nin olduğu Shazam 2 ise 4 Kasım 2022’de izleyicilerle buluşacak. Bu film için Warner Bros. daha önce yaptığı açıklamada 1 Nisan 2022’de yayınlanacağını belirtmişti. Merakla beklenen filmlerden bir diğeri de Wonder Woman 1984. Bu filmin ise 14 Ağustos 2020’de vizona gireceğini söyleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Batman filminin başrolünde kim olacak?

Daha önce paylaştığımız haberde yeni Batmobile aracın da yer alacağı filmde süper kahramanı Robert Pattinson’ın canlandıracağını aktarmıştık. Filmde Robert Pattionson haricinde Zoe Kravitz ve Colin Farrell gibi isimlerin de yer aldığını belirtelim. Yönetmenliğini Matt Reeves’in, senaryosunu Bill Finger ve Bob Kane’in üstlendiği filmin daha önceki filmlerde olduğu gibi aksiyon dolu sahnelerle gelmesi bekleniyor. LOG ekibi olarak bizim de merakla beklediğimiz filmle alakalı yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir

Ford’dan hayat kurtacak önemli sistem