reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy_Fold

Yeni katlanabilir telefon bekleyenlere Samsung’dan müjde

Katlanabilir telefon Galaxy Fold ile teknoloji dünyasında büyük ses getiren Samsung’un katlanabilir ekranlı telefon konusunda yeni hazırlık içinde olduğu ortaya çıktı. Şirkete yakın kaynaklar, Samsung’un Galaxy Fold haricinde iki yeni katlanabilir telefonu daha piyasaya süreceğini belirtiyor.

Bloomberg, Samsung’un eski kapaklı telefonlara benzer bir katlanabilir telefon hazırlığı içinde olduğunu söylüyor. Büyük ekranın telefonun iç kısmında olacağı belirtiliyor. Asıl dikkat çekici gelişme ise Samsung’un diğer geliştirdiği katlanabilir telefonun Mate X’e benzeyen bir tasarım sunması. Bilindiği üzere teknoloji dünyasının ilgisini çeken Mate X, dışa doğru katlanan bir model olarak göze çarpmıştı. Yeni Samsung telefonun Mate X ile benzer bir tasarıma sahip olması bekleniyor. Samsung’un yeni katlanabilir telefonlarını ne zaman satışa sunacağı ise henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir ekranıyla dikkat çeken Galaxy Fold

Galaxy Fold, katlanarak kapak ekranlı kompakt bir cihaza dönüşen dünyanın ilk 7.3 inç katlanabilir sonsuz ekranı ile sunulacak. Galaxy Fold; video izlemek, oyun oynamak ve çok daha fazla işlevi aynı anda yerine getirmek amacıyla tasarlandı. Kapak ile ana ekranlar arasında kesintisiz geçişler yapmaya olanak sağlayan katlanabilir telefon Galaxy Fold, açılırken ve kapanırken uygulamalar otomatik olarak kaldığınız yerden gösterilmeye devam ediyor. Samsung, kullanıcıların popüler sosyal medya uygulama ve hizmetlerinin Galaxy Fold’un ara yüzünde kullanılabilmesini sağlamak amacıyla Google ve Android geliştirici topluluğu ile birlikte çalıştı.

İlginizi çekebilir

Samsung Galaxy Fold tanıtımı