reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Active

Yeni Samsung Galaxy akıllı saat malzemesiyle fark yaratacak

Yaklaşık dört ay önce ortaya çıkan haberlerde Samsung’un yeni akıllı saatinin yolda ortaya çıkmıştı. SM-R840 ve SM-R850 model numaralı Samsung saatlerin iki farklı boyut sunacağı dile getirilmişti.

Paylaşılan bu haberlerin ardından yeni Samsung Galaxy Watch modelinin malzeme kalitesiyle ilgili bir bilgi ortaya çıktı. Daha önceden akıllı saatlerinde alüminyum ve paslanmaz çelik malzeme seçeneklerini sunan Samsung, yeni akıllı saatinde titanyum malzemesini de seçenekler arasında sunacağı ifade ediliyor. Şirketin bu malzemeyi Galaxy Watch’un devam modelinde mi yoksa Galaxy Watch Active 3’te mi kullanacağı ise henüz bilinmiyor. Önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen Galaxy modelinin titanyum malzemesine destek veren ilk Galaxy saati olacağı belirtiliyor. Bilindiği üzere Apple, Watch Series 5 modelinde bu malzeme seçeceğini kullanıcılara sunmuştu. Titanyum malzemesi sayesinde akıllı saatlerin güçlü, dayanıklı ve hafif olduğunu söyleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung imzalı ve titanyum gövdeli yeni Galaxy saatinin fiyatı yüksek olacak

Pek tabii bu malzemenin kullanılması saatin satış fiyatını da artıracağını şimdiden belirtelim. Normalde alüminyum gövdeli Apple Watch Series 5’in yurt dışı başlangıç fiyatı 399 dolar, titanyum gövdeli modelin başlangıç fiyatı ise 799 dolar. 400 dolarlık farkın sadece malzeme sebebiyle arttığını belirtmekte yarar var. Samsung’un da benzer fiyatlandırma politikasını yeni Galaxy saatinde yapması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Apple Watch Series 5 tanıtımı