reklamı kapat

POPÜLER

Cobra Kai

YouTube’dan beklenen Cobra Kai 3. Sezon açıklaması

The Karate Kid efsanesini devam ettiren Cobra Kai dizisi sonunda üçüncü sezon için beklenen açıklamayla karşımıza çıkıyor. YouTube cephesinden yapılan duyuruyla birlikte yeni bölümlerin gelişi sonunda netlik kazanmış oluyor.

Advertisement

Bilmeyenler için kısaca özet geçmek gerekirse Cobra Kai’nin The Karate Kid hikayesini günümüzde devam ettirdiğini söyleyebiliriz. Elbette bu oldukça kısa bir özet fakat projenin temelini anlatmak için yeterli olur. Sizlerin de çok iyi bildiği gibi Karate Kid filmleri 1980’lerde izleyici karşısına çıktı ve üç filmlik bu seri kısa sürede çok beğenildi. Günümüzde hala çok sevilen bu seri artık YouTube Red platformu üzerinden Cobra Kai ismiyle devam ediyor. Daniel LaRusso (Ralph Macchio) ve Johnny Lawrence‘in (William Zabka) da böylece 34 senenin ardından ekranlara geri dönüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başlangıçta herkesin nostalji amaçlı takip etmeye başladığı Cobra Kai zamanla gerçekten iyi bir hikayesi olduğunu ortaya koydu. Bu sayede de seyircilerin beğenisini toplamayı başardı. Durum böyle olunca serinin yeni bölümlerinin ne zaman ekrana geleceği büyük merak uyandırıyordu. İkinci sezon bölümlerinin yayınlanmasından kısa bir süre sonra YouTube sevilen dizi ile ilgili beklenen haberi duyurdu. Dizinin üçüncü sezon onayı aldığı resmen onaylandı. Yeni bölümlerin ise 2020 senesinde seyirci karşısına çıkacağı ifade edildi. Fakat bu bölümlerin tam olarak hangi tarihte hayranlarla paylaşılacağı henüz belli değil.

İlginizi çekebilir

Cobra Kai fragmanı