reklamı kapat

POPÜLER

Yüzüklerin Efendisi

Yüzüklerin Efendisi dizisinde umut vadeden gelişme

Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dünyasını televizyona taşımaya hazırlandığını bir süredir biliyoruz. Sonunda bu cephede heyecan uyandıran bir gelişme yaşandı. Süreç netlik kazanmaya başladı.

Advertisement

Bildiğiniz gibi Amazon Game of Thrones seviyesinde bir dizi istiyordu. Buna da Orta Dünya‘da geçen ve Yüzüklerin Efendisi’nden önce geçen projesiyle kavuşacak gibi görünüyor. Uzun zamandır bu proje hakkındaki iddiaları konuşuyoruz. Fakat onunda somut bir adım atıldı. Amazon’dan yapılan açıklamayla birlikte dizinin senaristliğini üstlenecek isimler belli oldu. Star Trek 4 ile tanınan JD Payne ve Patrick McKay senaryoyu birlikte kaleme alacak. İkili bu heyecan verici açıklama hakkında şu sözleri sarf etti:

“Amazon ile birlikte çalışıp bu dünyayı yeniden hayata döndüreceğimiz için çok heyecanlıyız. Tıpkı Shire’dan ayrılan Frodo gibi hissediyoruz. Halletmemiz gereken çok büyük bir sorumluluğumuz var. Bu hayatımızın macerası olacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Artık Amazon cephesinden somut gelişmeler görmeye başlasak da Yüzüklerin Efendisi dizisinin gelişi arzu ettiğimiz kadar çabuk olmayacak. Şimdilik iddialar ve tahminler 2021 senesine işaret ediyor. Bu da Orta Dünya’ya yeniden açılmak için en az üç senemiz olduğu anlamına geliyor. Bakalım bu uzun bekleyişe değecek mi?

İlginizi çekebilir

Hobbit Beş Ordunun Savaşı fragmanı