YENİ
Huawei Mate 10 Pro ilk bakış Huawei Mate 10 Pro ilk bakış

POPÜLER

iPhone 7
iPhone 7

5,5 inçlik tamamen çerçevesiz iPhone 7 konsepti

07 Şubat 2016

Tasarımcılar her iPhone modeli öncesinde kendi yorumlarını katarak sıra dışı konseptlere imza atıyor. Eduardo Guerrero isimli bir tasarımcının imzasını taşıyan iPhone 7 konsepti ise bu çalışmaların sonuncusu oldu.

Tasarımına bakıldığında tamamen çerçevesiz olduğu görülen konsept çalışmada 5,5 inçlik ekran göze çarpıyor. Telefon iPhone 6 aynı boyutlarda olmasına rağmen daha büyük bir ekran boyutuyla geliyor. Touch ID destekli home tuşunun ekrana entegre edildiği çalışma, şimdiye kadar ortaya çıkan iPhone 7 konseptleri arasında en minimalist tasarıma sahip model olarak dikkat çekiyor. 139,95 x 66.80 x 6.3 mm boyut ölçülerine sahip olan telefonda 64 bit yeni nesil AX işlemci, 16/ 64 /128 GB dahili hafıza seçenekleri yer alıyor. Eylül ayında tanıtılmasına kesin gözüyle bakılan iPhone 7’nin konsept görselleriyle sizleri baş başa bırakıyoruz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“5,5 inçlik tamamen çerçevesiz iPhone 7 konsepti” için bir cevap

  1. Aslan Sencer dedi ki:

    Tuş kısmının çerçevesi kaba olmuş onun dışında güzel konsept. Bu çerçevesiz ekranlarda acaba ekranın daha dayanıksız olma durumu olur mu diye sormadan edemedim. Yoksa çok sıkıntı yaşar Apple.

ANKET

En son tanıtılan akıllı telefonlar arasında favoriniz hangisi?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...