TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

iPhone 6
6

iPhone 6’nın şimdiye ana kadarki en detaylı render’ı

Uzun zamandır iPhone 6’ya ait olduğu söylenen render çizimleri ve fotoğrafları sizlerle paylaşıyoruz. Tasarımcılar tarafından çizilen render’lara bugün bir yenisi daha eklendi. Mark Pelin imzalı iPhone 6 render’ı bu yılın eylül ayında piyasada olması beklenen yeni iPhone modelini gözler önüne seriyor. Daha önceki iddialarda olduğu gibi yuvarlatılmış köşelerle karşımıza çıkan render çizimlerinde iPhone 6’nın daha ince bir gövde yapısına sahip olduğu görülüyor. Çizimlere bakıldığında dikkat çeken bir diğer ayrıntı ise güç tuşunun sağ tarafta bulunması. Apple’ın uzun yıllardır üst kısımda kullandığı güç tuşunu sağ tarafa alacağı iddiası bize pek inandırıcı gelmedi ancak yine de böyle bir olasılık var. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri iPhone 6 çizimleriyle baş başa bırakıyoruz.
iPhone 6
iPhone 6
iPhone 6
iPhone 6

YORUMLAR
 • umut

  tasarım çok çirkin geldi bir an gözüme hayırlısı bakalım

 • arka kapaktaki çizgiler çok çirkin. ilk renderlarda da vardı kaldırırlar diyodum ama baya baya çizgili gelio telefon

 • ahmet

  Aah ah Steve Jobs’un kemikleri sızlıyodur. Apple böyle miydi eskiden. Bir daha asla Iphone1-4 benzeri güzellikte tasarım gelmeyecek. Macbook’lar için de geçerli.

 • Fatih Şahin

  Bu tasarım ile gelecekse 8 sı çıksa ne olur.

 • Mustafa Dağdelen

  bırakın bu yabancı sevdasını LOG. Daha kaliteli render görmek istiyorsanız linki ziyaret edin 😉 amacınız hep gevurdan haber yapmak olduğundan bizim çalışmalar gölgede kalıyor.

  https://www.behance.net/gallery/17654331/iPhone-6-Finally

 • Logger

  Bildiğin Lumia 925

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...