reklamı kapat

POPÜLER

2021 Ford Bronco

2021 Ford Bronco için gönderilen yeni görsel heyecanı iyice artıyor

Bu ay içerisinde uzun süren bekleyişi sona erecek 2021 Ford Bronco, klasik versiyonla olan benzerliği üzerinden ipucunun merkezinde yer alıyor.

Kısa süre önce önemli bir sızıntı üzerinden gündeme gelen 2021 Ford Bronco için bir yandan da ipucu paylaşma süreci devam ediyoruz. Resmi kaynaklardan gönderilen yeni parçalarla birlikte de, klasik Bronco ile yeni neslin ortak yüz tasarımları keyifli bir şekilde kendisini göstermeye başlıyor. 13 Temmuz’da tanıtılacak olan 2021 Bronco, orijinal modelde kullanılanları hatırlayan dairesel farlara sahip retro esintili bir ön yüze sahip olacak. Bununla birlikte, LED gündür farları ve ızgaraya kadar taşan sinyal tasarımı da yeni nesildeki karakteristik parçalardan birisi olacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Ford Bronco en az iki motorla gelecek

Yeni nesil Bronco ile ilgili pek çok dinamik merak konusu olurken, bazı parçalar da ortak geliştirileceği Ranger üzerinden tahmine açık kartlar arasında. En az iki farklı motor seçeneğiyle gelmesi beklenen araçta giriş seviyesi için 270 beygir güç ve 420 Nm tork üreten 2,3 litrelik dört silindirlik makine öne çıkıyor. Bir üst paket içinse 2,7 litrelik EcoBoost V6 motor, 325 beygir güç ve 542 Nm torkla kaputun altına entegre edilebilir. Gövde tipi olarak da 3 ve 5 kapı opsiyonlarına sahip olacak Bronco için önümüzdeki günler çok daha hareketli olacak. Gelişmeleri LOG.com.tr üzerindem takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Bisikletle SUV’yi harmanlayan Karoq Velo