reklamı kapat

POPÜLER

OPPO akıllı saat

Akıllı saat pazarına dikkat çeken yeni üye

Akıllı saat pazarı gelişmeye devam ediyor. Apple’ın Watch ailesiyle hakim olduğu pazara, dev bir Çin firması daha giriş yapacak gibi görünüyor.

Bu firmanın da Türkiye’de bulunan OPPO olduğu açıklanıyor. Kısa süre önce bir açıklama yapan şirketin önemli isimlerinden Shen Yiren, OPPO’nun gelişmiş bir akıllı saat üzerinde aktif olarak çalıştığını belirtiyor. Birçok kişiyi üzecek şekilde yuvarlak değil dikdörtgen gövde yapısına sahip olduğu belirtilen saat hakkında, şimdilik başka hiçbir bilgimizi bulunmuyor. Telefon tarafında oldukça yenilikçi olan firmanın, bunu akıllı saat tarafına da taşıyacağı ve ilginç bir model ile karşımıza çıkacağı tahmin ediliyor. Shen Yiren, OPPO‘nun akıllı saate ek olarak bir gürültü engelleme yapabilen kablosuz kulaklık geliştirdiğini de belirtiyor. Bu ürün de merak uyandırıyor ve yıl sonunda satışa çıkacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO akıllı saat pazarında iddialı. Ancak firma gelecek akıllı telefonlarıyla daha çok ses getirecek

Çünkü firmanın gelecek modelleri etkileyici Waterfall Screen yapısı üstüne kurulacak. Firmanın kısa süre önce tanıttığı bu Waterfall Screen, tamamen çerçevesiz ve yan tarafları inanılmaz oranda kavisli akıllı telefon modelleri anlamına geliyor. Bu yapıda elinizde adeta bir ekran tutuluyor ve böylelikle gerçekten etkileyici bir deneyim elde edilebiliyor. Bu altyapıyı benimseyen ilk akıllı telefon modelleri Huawei Mate 30 Pro,  Vivo NEX 3 ve OPPO Find X II olacak gibi görünürken, 88 derece kavis ve onu destekleyen esnek ekran ile yüzde 100 ekran gövde oranına sahip telefonlar heyecan yaratıyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Pazarın en ilginç kameralı modellerinden Samsung Galaxy A80