reklamı kapat

POPÜLER

Amerikan izleri sınırları aştı; 2021 Volkswagen Teramont ile tanışma vakti

Rusya pazarında satışa sunulacak olan 2021 Volkswagen Teramont, start donanım zenginliğiyle en az tasarımı kadar ilgi çekecek.

Volkswagen’in Avrupa pazarı dışında sunduğu modellerin sayısı özellikle son birkaç yılda önemli oranda arttı. Amerika pazarında Atlas ile zirve noktaya oynayan bu hamlelerin benzerlerini Renault ve Fiat gibi diğer birçok üreticide de görüyoruz. Şu sıralar elektrikli araçları üzerinden dünya gündeminde olan marka, 2021 yılında Rusya pazarına sunacağı bir yeni modelle daha karşımıza çıkıyor. Kısa süre önce resmi kaynaklardan detayları paylaşılan 2021 Volkswagen Teramont, Amerika’dan yabancı olmadığımız SUV çizgilerini Rusya pazarında temsil eden isim olacak. Araç özellikle Atlas ve Atlas Cross Sport modellerini akıllara getiren karakteriyle dikkat çekici bir görüntü vadediyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2021 Volkswagen Teramont için öne çıkan detaylar

Teramont’un tasarım çizgilerine bakıldığında bir premium hissiyat yaratıldığı aşikar. Tampon ve diğer birçok gövde parçasıyla Atlas ailesinin izlerinin yansıtıldığı modelde bu hissiyatın iç yalam alanında da devam ettiğiniz görüyoruz. Kaplamalarda kullanılan seçenekler, son nesil kokpit tasarımı, 8 inçlik multimedya ekran ve yine grubun yeni direksiyon simidi bizlere modern bir VW’in içerisinde olduğumuzu hissettiriyor. Teramont için açıklanan listede dört farklı donanım paketiyle satışa sunulacağını görüyoruz. Burada; 8 inçlik multimedya ekran, üç bölgeli klima, anahtarsız giriş, elektrikli bagaj kapağı ve adaptif hız sabitleyici gibi parçaların giriş seviyesinde bile standart olarak geliyor olması kullanıcıları memnun edecek. Teramont 220 PS ve 245 PS güç üreten iki farklı versiyon ve 4×4 altyapı seçenekleriyle tercih edilebilecek. Aracın satışların Rusya’da bahar döneminde başlayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Tüm merak edilenleriyle 2020 Volkswagen Golf