reklamı kapat

POPÜLER

Google Go Android

Android kullanıcılarına Google Go müjdesi

İnternet devi Google, birçok Android kullanıcısını sevindirecek bir adım attı. Google Go uygulaması tüm cihazlar için indirmeye açıldı.

Google Go uygulaması, şimdiye kadar birkaç ülkede ve Android Go cihazda yer alıyordu. Ancak bu durum kısa süre önce değişti. Google, uygulamayı dünya genelindeki tüm Android kullanıcıları için aktif ettiğini açıkladı. Google’da arama yapmak için en sade ancak gelişmiş çözümlerden olan uygulama, firmanın kendi açıklamasına göre “arama sonuçlarını %40’a varan oranda veri tasarrufu sağlayacak şekilde optimize eder ve daha hızlı bir arama deneyimi sunuyor.” Yüklendiği cihazda 5 MB’dan az bir yer kaplayan uygulama, oldukça sade yapıda ve sesli olarak arama yapmanıza da imkan tanıyor. Web sayfalarını sesli olarak okuma özelliği dahi bulunan Google Go, popüler ve trend olan şeyleri de karşınıza çıkarıyor. Uygulamayı cihazınıza ücretsiz olarak sayfanın altındaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Go uygulamasına ek olarak firma kısa süre önce Gallery Go’yu indirmeye sunmuştu

Direkt olarak fotoğrafa ve galeri organizasyonuna özel hazırlanan uygulama, birçok yeteneği internet ihtiyacı olmadan kullanıcılarına sunuyor. Gallery Go, ilk olarak otomatik organize etme özelliğiyle dikkat çekiyor. Uygulama her gece fotoğraflarınızı “İnsanlar, Selfie’ler, Doğa, Hayvanlar, Dokümanlar, Videolar ve Filmler” gruplarına göre otomatik olarak organize ediyor. Buna ek olarak fotoğrafları tek tuşla iyileştirebilen Gallery Go, klasör ile SD kart desteğini veriyor ve çok sade bir arayüzle karşımıza çıkıyor.

İlgili Video