reklamı kapat

POPÜLER

Netflix IO Anthony Mackie

Avengers yıldızının Dünya’nın sonunu getiren Netflix filmi: IO [Video]

Netflix yepyeni bir distopya filmini bizlerle buluşturmak için gün sayıyor. Avengers yıldızı Anthony Mackie‘nin başrolü üstlendiği IO, Dünya’nın sonunu getiriyor.

Altered Carbon 2. sezon bölümlerinde başrolü üstlenmeye hazırlanan Anthony Mackie, yeni sezondan önce bizi bir Netflix filmi olan IO ile karşılıyor. Netflix’in distopya temalı filmleri arasına girecek olan yapımda, Dünya’nın sonu geliyor. İnsanların kurtuluş için tek çaresi ise Jüpiter’in uydusu IO’ya kaçmak oluyor. Dünya’da hayatta kalmayı başaran son insanlardan biri olan Micah’ı canlandıran Anthony Mackie’ye başrolde Sam karakterini canlandıran Margaret Qualley eşlik ediyor. Gerilim, çaresizlik ve umutsuzluğu merkezine oturtan film 18 Ocak‘ta Netflix Türkiye kütüphanesindeki yerini alacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

IO’nun konusu

Netflix’in filmle ilgili yayınladığı resmi özet ise şu şekilde: “Felaket sonrası Dünya’da hayatta kalan son insanlardan biri olan Sam (Margaret Qualley), Dünya’yı terk etmektense, insanların uyum sağlayıp hayatta kalmasının bir yolunu bulmaya çalışan genç bir bilim insanıdır. Ancak gezegeni terk ederek uzaktaki bir koloniye gidecek son mekiğin hareket saati yaklaşırken, hayatta kalan bir başka kişi, Micah (Anthony Mackie) nedeniyle Dünya’da kalma kararını sorgulamaya başlar. Sam’i zor bir karar beklemektedir: Micah ile giderek insanlığın geri kalanına katılıp yeni bir hayata mı başlayacak, yoksa kalıp Dünya’nın yaşaması için savaşacak mı?

Filmin Türkçe altyazılı fragmanını haberin üzerinden izleyebilirsiniz.