reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Smart Band 5
Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Band 5

Bir kez daha göründü; Xiaomi Mi Band 5 Pro geliyor

Mi Band 4 üstüne konumlandırılan Mi Band 5 akıllı bileklik modeli gerçek anlamda yalnız kalmayacak. Çünkü Xiaomi Mi Band 5 Pro geliyor.

Global pazara çok yakında Mi Smart Band 5 adı altında sunulacak Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik modeli, oldukça dikkat çeken bir ürün konumunda. Mi Band serisinin popülerliğini devam ettiren ürün, artık firmanın resmi uygulamasında da göründüğü üzere bir Mi Band 5 Pro versiyonuna da sahip olacak. Firma içerisinde “Kongming Pro” olarak geçen modelin, henüz ne farklar taşıyacağı bilinmiyor. Tasarımsal olarak farklı olması beklenmeyen Mi Band 5 Pro, şimdilik sadece NFC desteğini taşıyor detayını kazanmış durumda. Merak edilen ürünün yakında resmi olarak lanse edilmesi beklenirken, ileride bir Mi Band 5 Lite da gelebilir deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Normal Xiaomi Mi Band 5 için bilinmesi gerekenler

Akıllı bileklik, arkasındaki özel manyetik port sayesinde kayışı çıkarmadan rahatlıkla şarj edilebiliyor. Bünyesinde 1,2 inç renkli bir AMOLED ekran yer alan ve burada Mi Band 4’e oranla yüzde 20’lik bir artış getiren bileklik, bünyesinde 100’den fazla saat arayüzü taşıyor. NFC desteğiyle gelen ürün, 11 farklı profesyonel spor moduna sahip ve kadın sağlığı için de özel modlar taşıyor. Bağlı telefon kamerası için deklanşör görevi üstlenebilen ve gelişmiş sensörleriyle nabız ölçümü sunan akıllı bileklik Mi Band 5, yukarıda da dediğimiz gibi uyku takibi yapabiliyor. Kullanıma da bağlı olarak 2 haftaya yakın pil ömrü bulunan model, çok dikkat çekiyor. 

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli