reklamı kapat

POPÜLER

Volkswagen Transporter

Değişimi net şekilde görün; ABT’den performans odaklı Volkswagen Transporter modifikasyonu

Kısa süre önce Audi’yi garajından çıkarak ABT, Volkswagen Transpoter üzerinde gerçekleştirdiği performans odaklı projede kapsamlı revizyonlar getiriyor.

Şu sıralar yeni jenerasyonunun test süreciyle gündemde olan Volkswagen Transporter için geri sayım devam ediyor. Markasının içerisinde bulunduğu gerek tasarım gerekse motor teknolojileri dinamiklerinden nasibini almasını beklediğimiz modelde artık hibrit desteğini görmeyi bekliyoruz. Sıkı LOG takipçileri Transporter’ın aynı zamanda modifikasyon ve karavan odaklı pek çok projenin merkezinde olan bir model olduğunu kolaylıkla anımsayabilir. Kısa süre önce süper otomobillere meydan okuyan RS7 modifikasyonuyla karşımıza çıkan ABT, şimdi de geliştirmelerin popüler yüzü olarak nitelendirebileceğimiz Transporter’ı performans odaklı bir projenin merkezine alıyor. Standart versiyon ile farklılıklarının görülmesi adına iki modelin yan yana getirilmesi de değişikliklerin ne denli etkileyici olduğunu görmemiz için büyük kolaylık.

Volkswagen Transporter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volkswagen Transporter ABT modifikasyonundan detaylar

Önümüzdeki mart ayından itibaren araç sahipleri için sunulacak bir kit olarak tanıtılan proje, aracın gövdesi üzerinde çok ciddi revizyonları beraberinde getiriyor. Izgara, ön ve ve arka tamponlarda çok ciddi oranda kendisini hissettiren bu değişimler arka spoiler ve 20 inçe kadar değişiklik gösteren özel tasarım jantlarla güzel bir uyum sergiliyor. Fotoğraflarda kendisini hissettiren en önemli farklılıklardan birisi de Transporter’ın süspansiyonlarındaki güncelleme. Aracı hatırı sayılır oranda yere yaklaştıran ABT ekibi, gövdedeki değişimleri de üst üste koyduğunda ortaya aerodinamik olarak çok daha ileriye taşıyor. Sadece gövde ile sınırlı kalmayan bu geliştirmede, modelin 2.0 litrelik motor da 200 beygir güç ve 450 Nm tork sunabilecek seviyeye getiriliyor. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri görsel olarak fazlasıyla doyurucu olan projenin görselleriyle baş başa bırakalım.

İlginizi çekebilir

T-Roc R