reklamı kapat

POPÜLER

Nothing Phone (1)

Dikkat çeken Nothing Phone (1) için fiyat dahil yeni bilgiler geldi

Arkasında Carl Pei’nin yer aldığı Nothing şirketinden gelen Nothing Phone (1) için farklı bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor.

OnePlus kurucularından Carl Pei‘nin şirketi Nothing, biliyorsunuz ilk donanım ürünü olan kablosuz kulaklık Nothing Ear (1) sonrasında karşımıza Nothing Phone (1) ile çıktı. Tüm detaylarıyla spesifik olarak 12 Temmuz tarihinde lanse edilecek telefon, en son tasarımı ile ses getirmişti. Özellikle arka kısmı oldukça farklı olan telefon, gücünü Snapdragon 778G+ işlemciden alıyor ve son bilgilere göre 8 GB ile 12 GB RAM seçenekleri ile hazırlanıyor. 128 GB ve 256 GB depolama seçenekleri bulunan telefon, sızıntıya göre 8 GB RAM + 128 GB’lık en alt sürümüyle yaklaşık olarak 400 dolar fiyata sahip olacak. Modelin 8 GB RAM + 256 GB’lık sürümü 420 dolar, 12 GB RAM + 256 GB’lık sürümü ise 450 dolar seviyesinde satılacak. Bir amiral gemisi olmayan Phone (1) , kendi sınıfında fiyat konusunda iddialı olacak.

120 Hz OLED ekran taşıyan akıllı telefon daha önce verilen resmi bilgilere göre geri dönüştürülmüş alüminyum gövde üzerine kuruluyor ve 45W hızlı şarj sunuyor. Bünyesinde 4.500 mAh pil ve 50 megapiksel + 16 megapiksel kameraları barındıran Nothing Phone (1) akıllı telefon modeli, Nothing OS üzerine kuruluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firmanın Android 12 temelli arayüz yapısı olan Nothing OS, aktarıldığı kadarıyla telefon özelinde üç yıl boyunca ana sürüm, dört yıl boyunca da güvenlik güncellemesi alacak. Model resmi olarak Türkiye’de satılmayacak. Hatta telefon ilginç olarak ilk aşamada ABD’de de elde edilemeyecek.

Nothing Phone (1) yanında bu da ilginizi çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi