reklamı kapat

POPÜLER

Facebook Messenger

Facebook Messenger uygulamasında yapılan güzel değişiklik

Facebook Messenger uygulamasında kullanıcıları memnun edecek güzel bir değişiklik yapıldı. Uygulama sadeleştirildi. İşte detaylar;

Facebook Messenger, Facebook’un popülerliği biraz azalmasına rağmen halen ciddi oranda kullanılan servisleri arasında yer alıyor. İşte bu servisin uygulamasında kısa süre önce güzel bir temizlik yapıldı. Bu temizlik ile uygulama içinde çok kullanılmayan, birçok kişinin de haberinin dahi olmadığı “Keşfet” sayfası kaldırıldı. Bu sayede daha sade hale gelen uygulama, bu arada büyük vaatler ile çıkan chat botlarını da geri plana alıyor. Uygulamadan tamamen çıkmayan botlar, artık özellikle kullanılmak istenirse bulunması gereken Messenger unsurları arasında yer alıyor. Bunun haricinde şimdilik başka bir değişiklik görünmüyor. Ayrıca yapılan değişikliklerin henüz herkes için uygulanmadığını da belirtelim. Facebook dağıtımı her zaman olduğu gibi yavaş yavaş yapıyor deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Facebook Messenger için geçtiğimiz aylarda da önemli bir dönem sona ermişti

Messenger, hatırlarsınız uzun süre boyunca Facebook hesabı olmadan, sadece telefonu numarasıyla kullanılabiliyordu. Bu 2015’ten bu yana sunulan imkan geçtiğimiz aylarda kapatıldı. Artık bir kişinin Messenger kullanabilmesi için mutlaka Facebook’tan bir hesap alması gerekiyor. Firmanın başlattığı bu yeni dönem hali hazırda telefon numarasıyla giriş yapan mevcut kullanıcıları etkilemiyor. Yani o kullanıcıların Facebook’tan hesap almasına “henüz” gerek yok. Durum sadece yeni kullanıcıları kapsıyor.

İlginizi Çekebilir

Vivo’nun çok ama çok iddialı yeni telefonuna merhaba deyin