reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones

Game of Thrones dünyasının en güçlü karakterleri

Game of Thrones biteli çok oldu fakat diziye dair tartışmalar ve düşünceler son bulmuyor. Şimdi de Westeros’un en güçlü karakterlerinin kim olduğu belirlendi. Listenin başındaki isim şaşırtmıyor ancak final sezonunu yeniden sorgulamamıza neden oluyor.

Game of Thrones’u izleyenleri şimdiye kadar gördüğümüz karakterler arasında en güçlü bulduğu karakter ak gezenlerin liderliğini üstlenen Gece Kralı oldu. Sezonlar boyunca büyük bir gizem olarak görülen bu karakter aynı zamanda büyük güçlere sahip ve öldürülmesi gerçekten çok zor. Buna rağmen Game of Thrones final sezonunda Arya Stark’ın onu rahatça öldürmesine şahit olduk. Hayranların tercihi karşısında dizinin izlediği yol çok tutarsız kalıyor ve izleyicilerin neden hayal kırıklığı yaşadığını da gözler önüne seriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Listenin ikinci sırasında final sezonunda hiçbir şey yapmayan Bran Stark yer alıyor. Onun güçlerinin neden kullanılmadığı sorusu bu sayede yeniden gündeme geliyor. Üçüncü sırada yaptıklarıyla herkesi hayrete düşüren ve son olarak Game of Thrones dünyasının en sevilen isimlerinden Jon Snow’u hayata döndürmesiyle adından söz ettiren Melisandre yer alıyor. Sevilen karakterlerden Arya Stark beşinci, Daenerys Targaryen ise altıncı sırada görülüyor. Kimilerine göre Daenerys Targaryen listede çok daha üst sıralarda yer almalıydı fakat Westeros’ta doğa üstü güçleri olan karakterleri düşününce sıra ona kolay kolay gelmiyor.

Game of Thrones evreninin en güçlü karakterleri

1. Gece Kralı
2. Bran Stark
3. Melisandre
4. Bloodraven
5. Arya Stark
6. Daenerys Targaryen
7. Jaqen H’ghar
8. Mirri Maz Durr
9. Jojen Reed
10. Thoros Of Myr

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

8. sezon 7. bölüm olarak yayınlanan belgeselin fragmanı