reklamı kapat

POPÜLER

Geliştirme aşamasında olan “Jeep Pickup” için bu zamana kadar hazırlanmış en gerçekçi konsept proje

2018 itibarıyla tanıtılmasını beklediğimiz Jeep Pickup, ürün yelpazesine katılmadan önce elektronik ortamda etkileyici bir projeyle karşımıza çıktı.

Jeep resmi kaynaklarının Ocak 2017 itibarıyla ilk resmi doğrulamasını yaptığı pickup projesi, gündeme geldiği ilk günden itibaren içimizde büyük bir heyecana sebep oldu. Mercedes X-Class‘ın ardından atılan bu adımla birlikte belki de en çok olması gerektiği kulvara en son girmeye karar veren Jeep, FCA grubunda maddi açıdan yüzleri güldüren markalardan bir tanesi. Geçtiğimiz yıl içerisinde kamuflajlı olarak test sırasında asfalt üzerinde de yakalanan bu proje, Wrangler tabanlı olarak yürütülüyor. Altyapısının yanı sıra iç ve dış tasarımıyla da ikonik modelden izler taşıyan olan asi pickup için bu zamana kadar pek çok konsept tasarıma şahit olduk. Lakin şu anda sizlerle paylaşmakta olduğumuz “Jeep Scrambler” isimli bu proje, gerçekçiliği ile diğer tüm örneklerinden ayrılmayı başarıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Gerçeğini aratmayan ya

Çift kabin olarak tasarlanan Jeep Scrambler’da yeni jenerasyon Wrangler ile birlikte değişim gösteren yapılar birebir şekilde korunuyor. LED gündüz farlarının yapısı, ızgaradaki ufak değişimler, çamurluk ve tampon koruma demirleriyle o bildiğimiz Jeep ruhunu bir araya getiren yapı gerçeğe dönüşmüşcesine elektronik ortama yansıyor. Kasa bölümünde aracın genel kare formunun güzel bir şekilde korunduğu modellemelerin bu yıl içerisinde tanıtılmasını beklediğimiz resmi versiyonla büyük oranda benzerlik göstermesini bekliyoruz. Yıl sonuna doğru gerçekleştirileceği söylenen tanıtımın ardından Jeep’in merakla beklenen pickup modelini 2019 itibarıyla satış noktalarında göreceğiz. Türkiye’ye geliş sürecini yakından takip ettiğimiz modelin, ülkemizde 270 beygir güç üreten 2.0 litrelik dört silindirli motorla sunulması şaşırtıcı olmayacak. Gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilir, modelle ilgili beklentilerinizi bize yorum olarak iletebilirsiniz.