reklamı kapat

POPÜLER

Batman

George Clooney’den Ben Affleck’e şaşırtıcı Batman tavsiyesi

Bir zamanlar Batman karakteriyle boy gösteren George Clooney‘nin Ben Affleck’e verdiği tavsiye yıllar sonra ortaya çıktı. Oyuncunun sözleri DC hayranlarını pek memnun etmeyecek.

George Clooney’nin Batman öğüdü

Bilmeyenler için kısaca bahsetmek gerekirse George Clooney, Bruce Wayne karakteriyle beyaz perdede boy gösteren oyuncular arasında yer alıyor. Onu yönetmenliğini Joel Schumacher’in üstlendiği Batman & Robin filminin başrolü olarak görmüştük. 1997 senesinde vizyona giren film büyük eleştirilere maruz kalmıştı. Hatta günümüzde en kötü Batman filmi olarak anıldığının altını çizmek gerekiyor. Bu sebeple George Clooney’nin süper kahramanlık macerasının pek keyifli olmadığını söyleyebiliriz. Onun zamanında Ben Affleck‘e verdiği tavsiye de bu düşünceyi yansıtıyor. Tecrübeli oyuncu yıllar önce Affleck’e söylediklerini şöyle özetliyor: “Rolü kabul etmesinden önce Ben Affleck ile konuşmuştuk. Ona rolü kabul etme dediğimi hatırlıyorum. Tabii bu tavsiye tamemen kendi deneyimimle alakalıydı. Sonucun nasıl olduğu ortada.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

George Clooney’nin verdiği bu tavsiye bizleri şaşırtmıyor. Kendisi sinema tarihinin en çok eleştirilen ve dalga geçilen Bruce Wayne’i olmuştu. Fakat bu durum Ben Affleck için geçerli olmadı. Pek çok DC hayranı için o izlediğimiz en iyi Batman. Diğerleri ise Christian Bale’ın en iyisi olduğunu düşünüyor. İzleyicilerin tercihi ne olursa olsun, büyük bir çoğunluk Ben Affleck’i The Batman filminde seyredemeyecek olmanın hayal kırıklığını yaşıyor. Öte yandan bu rol için seçilecek yeni ismin kim olacağı merak ediliyor.

İlginizi çekebilir

Justice League fragmanı