reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars

Harrison Ford imzalı Star Wars temalı mont serisi

Star Wars: The Last Jedi yakında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanırken serinin hayranlarını memnun edecek şeyi ürünler de gün yüzüne çıkıyor. Son olarak Columbia, Star Wars karakterlerinden esinlenen kışlık montlarla karşımıza çıkıyor.

Sizlerin de çok iyi bildiği üzere eğer Star Wars hayranıysanız satın alabileceğiniz pek çok ürün bulunuyor. Telefon kılıflarından tutun ekran kartına hatta araba modellerine kadar o kadar çok seçenek var ki, insan hangisine bakacağını şaşırabiliyor. Son olarak Columbia imzası taşıyan montlarla sevdiğiniz karakterden ilham alan bir görünüme kavuşmak mümkün oluyor.

Sınırlı sayıda üretim

Columbia Sportswear kategorisi altında yer alan montlar Luke Skywalker, Leia Organa ve Han Solo‘dan esinleniyor. Böylece Prenses Leia’nın beyaz ve krem renginden oluşan sade tarzına erişmek veya Luke Skywalker tarzında soğuktan korunmak mümkün oluyor. Asıl sürpriz ise Han Solo’dan esinlenen montta karşımıza çıkıyor. Harrison Ford‘un imzasını taşıyan bu montlar 1980 dolardan alıcı buluyor. İmzasız modellerin fiyatı ise 400 dolardan başlıyor. Bu noktada belirtlemekte yarar var, Amerika’da 8 Aralık‘ta satışa sunulacak bu seri sınırlı sayıda üretildi. Eğer Star Wars’tan esinlenen bir Columbia monta sahip olmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerekiyor çünkü bu özel üretim ürünlerin kısa sürede tükeneceğine hiç şüphe yok!