reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch

Hediyesiyle geliyor; Samsung Galaxy Watch’un Türkiye fiyatı belli oldu

Geçtiğimiz ay Samsung Galaxy Note 9 ile beraber tanıtılan Galaxy Watch, nihayet Türkiye’de satışa sunuluyor. Gümüş, Gece Siyahı ve Pembe Altın renk seçeneklerine sahip modelin fiyatı belli oldu.

Samsung’un Galaxy Note 9 etkinliğinde görme şansı elde ettiğimiz Galaxy Watch akıllı saat modelleri Türkiye’de satışa sunuldu. Gümüş, Gece Siyahı ve Pembe Altın olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olan akıllı saat aynı zamanda 46 mm ve 42 mm olmak üzere iki farklı versiyonla geliyor. Klasik saatlerden esinlenen yuvarlak gövde tasarımını devam ettiren saat, farklı arayüz ve kayış seçenekleriyle de kişiselleştirilebilirliği en üst noktaya çıkarıyor. Cihazın kayış seçenekleri arasında yüksek kaliteli saat kayışı üreticisi Braloba’nın ürünleri de bulunuyor. Her Zaman Açık ekran özelliğine sahip olan akıllı saat, ilk kez analog saatlerin tik-taklarını ve saat başlarını haber veren sinyallerini de beraberinde getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Watch’un Türkiye fiyatı

Gelişmiş aktivite takibi özelliklerini beraberinde getiren Galaxy Watch, sağlıklı bir yaşamın da kapısını aralıyor. Yeni eklenen 21 kapalı ortam egzersizi ile birlikte toplam 39 farklı antrenman çeşidi Galaxy Watch ile izlenebiliyor. Kalori takibi, kişiye özel uyarılar gibi özellikler de saatte yer alyor. Aynı zamanda dengeli bir yaşam için akıllı saatte stres yönetimi takibi özelliği bulunuyor. Cihaz, yaşanan bir yüksek stres düzeyini otomatik olarak tespit ettiğinde, kullanıcının rahatlaması için nefes egzersizleri öneriyor. Geliştirilen uyku takibi fonksiyonu ise REM hareketleri dahil tüm uyku kademelerini takip ediyor. Böylece kullanıcıların uyku alışkanlıklarını düzenlemelerine ve dinlenerek güne başmalarına yardımcı oluyor.

5 ATM derecesine kadar su geçirmezliğe sahip olan saat, SmartThings, Samsung Health, Samsung Flow, Samsung Knox, ve Bixby’nin bir araya gelerek oluşturduğu Galaxy ekosisteminin tüm gelişmiş özelliklerini barındırıyor. 80 saatin üzerinde pil ömrü sunduğu iddia edilen saatin 46 mm’lik Gümüş renkli versiyonu 2.199 TL, 42 mm’lik Gece Siyahı ve Pembe Altın renkli versiyonları ise 1.999 TL fiyatla satışa sunuldu. Galaxy Watch’u 17 Eylül tarihine kadar satın alacak kullanıcılar için özel olarak hazırlanmış kampanya kapsamında 399 TL değerindeki Galaxy Watch Uyumlu Kablosuz Şarj Cihazı ve 189 TL değerindeki ilave kayışların hediye edildiğini de ekleyelim. Daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili video

Galaxy Watch reklamı