reklamı kapat

POPÜLER

Honda’dan adrenalinin sınırlarını zorlayan Civic Type R ve Civic Si’li reklam filmi [Video]

17 Mayıs 2017

Teknik değerleri ve tasarımıyla fazlasıyla etkileyici olan yeni nesil Civic Type R ve Si bu istikrarlarını ekranlarda da sergileyecek gibi gözüküyor.

Honda tarihinin en hızlı ve güçlü Civic versiyonu olarak karşımıza çıkmasının ardından kendi sınıfında ön tekerlekten çekiş altyapısına sahip araçlar arasında Nürburgring’de elde ettiği dereceyle rekor kıran ve rozetlerine bir yenisini ekleyen yeni Civic Type R’ın sokaklara çıkması için artık çok az bir süre kaldı. Standart (TCR) ve GT olmak üzere iki farklı versiyonda satışa sunulacak olan yeni Type R için Honda İngiltere tarafından açıklanan ilk fiyat etiketleriyle standartlarının da sinyallerini vermeye başlayan Civic ailesinin en tepe noktası için sokaklardan önce televizyonda karşımıza çıkıyor.


Type R ile birlikte Civic ailesinin diğer performanslı üyelerinden olan Si için tasarımları kadar etkileyici reklam projeleri geliştirmek için yola koyulan Honda’nın karşımıza çıkardığı ilk projeler doğrusunu söylemek gerekirse meraklılarının duygularını şimdiden ateşlemeyi başardı bile. Honda tarafından tarihin en iyi sürüş dinamiklerine sahip Si modeli olarak tanımlanan yeni jenerasyonun 1.5 litre hacimli turbo besmelemeli motoruyla 260 Nm tork ve 205 beygir güç değerlerine olduğunu hatırlatmakta fayda var. Honda’nın Type R ve Si ile birlikte pickup modeli Ridgeline’a da yer verdiği filmde markanın sportif kimliğinin bol efektle süslendiğini görüyoruz.

VİDEO

YORUMLAR